Fit a krásnátestovánísoutěže

HOROSKOP STRACHU: Čeho se nejvíc bojíme?

Thumbnail # HOROSKOP STRACHU: Čeho se nejvíc bojíme?

Zdroj:

Každý z nás má někdy pocit, že se ztrácí a ohrožují ho nebezpečné myšlenky. Víte, čeho se nejvíce bojíte podle znamení zvěrokruhu? Podívejte se, co na vaše strachy říkají hvězdy.

Barbara Lorenzová 17. června 2019

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Impulsivní znamení Berana nesnese nezájem a opovrhování ze strany ostatních. Čas od času přemýšlí nad svou budoucností a potýká se s rozpaky. Slabosti jednotlivých znamení najdete v galerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Praktický Býk se neustále obává finančních problémů. Jen při myšlence, že by trpěl chudobou, padá do mdlob. Touží po bohatství a pevné půdě pod nohama. Slabosti jednotlivých znamení najdete v galerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci v sobě ukrývají nejrůznější obavy. Prahnou po oblíbenosti, vzdělání a kráse. I když jsou pro okolí dokonalí, sami se často zbytečně podceňují. Slabosti jednotlivých znamení najdete v galerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Je zajímavé, že se Rak bojí budoucnosti i minulosti. Velmi silně prožívá nedořešené vztahy a zároveň se obává finanční nejistoty. Slabosti jednotlivých znamení najdete v galerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Obraťte se ke Lvovi zády, neprojevte mu dostatek uznání, důstojnosti a bude sklíčený. Lev se nespokojí s tím, že je až na druhém místě. Jakmile to zjistí, okamžitě ho rozesmutníte. Slabosti jednotlivých znamení najdete v galerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Puntičkářské a svědomité Panny ztrácí hlavu při pocitu nedokonalosti a bezmoci. Panny se bojí jako čert kříže nemocí a vlastních chyb přicházejících z minulosti, ale i těch současných. Slabosti jednotlivých znamení najdete v galerii.

Archiv

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Vahám schází vyrovnanost. Nedokážou se rozhodnout, zda se postavili na stranu správného postoje. Váhy také nesnesou opovržení a nevšímavost ze strany partnera. Slabosti jednotlivých znamení najdete v galerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štír se nedokáže smířit se zradou a lží ze strany přítele natož tak partnera. Jakmile se dozví, že ho podvádí, nikdy se s tím nesmíří. Slabosti jednotlivých znamení najdete v galerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Svobodomyslní Střelci hledají smysl života a pravdu. Jakmile nenacházejí hlubší pojem života, uzavřou se do sebe a trpí jako raněná zvěř. Slabosti jednotlivých znamení najdete v galerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Precizně odvedená práce, ale i odtažitost, to je doména Kozoroha. Nesnese ponížení před ostatními a ostudu všeho druhu. Slabosti jednotlivých znamení najdete v galerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář nesnese samotu a odloučení od milovaných osob, přesto touží po svobodě. Prostě to nevydrží. I když prahne po harmonickém rodinném životě, často zůstává sám. Slabosti jednotlivých znamení najdete v galerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé a citlivé Rybičky se nedokážou vyrovnat s osamocením a zlomeným srdcem. Rovněž se špatně potýkají s tím, když má někdo poslední slovo místo nich. Slabosti jednotlivých znamení najdete v galerii.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Podobné články

Zavří­t reklamu