Fit a krásnátestovánísoutěže

Horoskop věrnosti: Jak prošla jednotlivá znamení zvěrokruhu

Zdroj:Archiv

+ 11 fotek+ 12 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Co oči nevidí, srdce nebolí. Jako nevěru lze brát jakýkoli sexuální kontakt, který se uskutečňuje mimo partnerskou dvojici. Sexuální kontakt je velmi široký pojem, nejedná se jen o pohlavní styk. I flirt může být velmi zraňující a ponižující. Ve chvíli, kdy se jeden z partnerů o nevěře dozvídá, nastává problém. Zajímá vás, co o věrnosti vašeho partnera prozrazuje jeho znamení zvěrokruhu? A jak jste na tom s věrností vy? Podívejte se s námi na šokující odhalení, které vám prozradí, jak to opravdu je.

Barbara Lorenzová 2. srpna 2019

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Svůdník Beran nemá přílišné předpoklady, aby byl svému partnerovi věrný. Toto znamení miluje flirt, sexuální dovádění i nové zážitky. Vzrušení k životu potřebuje a rád hraje milostné hry. Beran však miluje zejména fázi lovu, proto jej provázejí spíše krátké románky. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner ten správný, napište SMS ve tvaru LFT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Naše kartářka odpoví jasně a rychle!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk je velmi opatrné znamení. Dlouhou dobu váhá, zda vstoupí do vztahu a partnerovi se zcela otevře. Pokud se však k rozhodujícímu kroku odhodlá a stane se vaším partnerem, patří rozhodně mezi nejvěrnější znamení. Býk znamená jistotu, důvěru i spolehlivost. Jeho partner je pro něj vším. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner ten správný, napište SMS ve tvaru LFT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Naše kartářka odpoví jasně a rychle!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

O Blížencích je známo, že věrnost je pro ně tak trošku sprosté slovo. Blíženci milují flirt, společnost zajímavých protějšků a také milostné hry. Mnohdy je uspokojuje už jen to, že o ně má někdo zájem a v tomto zájmu a touze svůj protějšek udržují i bez fyzického kontaktu. Blíženci jsou mistři slova a hezkými slovy udrží své potenciální milence blízko sebe klidně i několik let. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner ten správný, napište SMS ve tvaru LFT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Naše kartářka odpoví jasně a rychle!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Lidé ve znamení Raka ctí rodinu, zázemí a jistotu. Ale ani to jim nebrání v občasných záletech, po kterých se ovšem rádi vracejí ke svému stálému partnerovi. Nevěru umějí dokonale skrývat a svého partnera by kvůli sexu s jinými nikdy neopustili. Pokud Rakovi partner nabídne vše, po čem touží, dokáže být i věrný. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner ten správný, napište SMS ve tvaru LFT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Naše kartářka odpoví jasně a rychle!

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lev je králem zvířat, přesto patří mezi nejstálejší a nejvěrnější znamení. Lev sice miluje obdiv a flirt, ale pokud je zadaný, jde do vztahu celý a rozhodně je oddaný jen jednomu člověku. Pokud ke lví nevěře přeci jen dojde, většinou za to může špatný protějšek, který mu snižuje sebevědomí. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner ten správný, napište SMS ve tvaru LFT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Naše kartářka odpoví jasně a rychle!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panna nevyhledává pochybné vztahy, flirt ani milostné dobrodružství. Do vztahu s partnerem vstupuje zodpovědně a s čestnými úmysly. I přesto existují výjimečné případy, kdy se i Panna dopustí nevěry. Většinou to bývá reakce na nudu ve vztahu nebo na pocit nedostatečné lásky, pozornosti a sexuálních dovedností. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner ten správný, napište SMS ve tvaru LFT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Naše kartářka odpoví jasně a rychle!

Archiv

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy umí být velmi romantické a jako teenageři dokonce věří v lásku na první pohled. Toto znamení je věrné, pokud se Váhy v lásce nezklamou, věrnost jim vydrží celý život. Pokud ale mají špatnou zkušenost, už lásce nevěří a na vážné vztahy si pak nepotrpí. Váhy dokonce nejméně flirtují. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner ten správný, napište SMS ve tvaru LFT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Naše kartářka odpoví jasně a rychle!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

I když tomu nebudete věřit, Štír patří mezi věrná znamení. Stačí, když bude mít Štír oddaného partnera, který mu dokáže dát velkou porci lásky a sexu. Pokud jej však partner zklame, toto znamení na veškerou věrnost zapomíná. Nevěra je pro něj také prostředkem msty. A mnohdy i neoprávněně. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner ten správný, napište SMS ve tvaru LFT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Naše kartářka odpoví jasně a rychle!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelec je intelektuál a zvídálek. Díky tomu, že nad věcmi hodně přemýšlí, je absolutně věrný. Sex s neznámou osobou nebo sex na jednu noc mu nic neříká. A pokud by tomu bylo naopak, jedná se o velmi materiálního a konzumního Střelce, který pak může mít problém i s alkoholem nebo dokonce s drogami. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner ten správný, napište SMS ve tvaru LFT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Naše kartářka odpoví jasně a rychle!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Většina Kozorohů patří mezi věrné, a to i přesto, jak moc milují flirt a obdiv druhých. Pokud jsou ale ve spokojeném a naplňujícím vztahu, nemají důvod být nevěrní a milenecký poměr jim připadá jako ztráta času. Kozorozi si většinou potrpí na luxus a prestiž, kvůli čemuž jsou často vyhledávanými partnery i milenci a musí proto odolávat svádění. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner ten správný, napište SMS ve tvaru LFT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Naše kartářka odpoví jasně a rychle!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář patří mezi věrná a oddaná znamení. Ve svém životě zažije velké množství dobrodružství, milostných zážitků i experimentování. Ale tohle všechno většinou zažívá se svým stálým partnerem. Vodnář si nepotrpí na divoké noci mimo domov ani na flirtování. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner ten správný, napište SMS ve tvaru LFT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Naše kartářka odpoví jasně a rychle!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Toto znamení si samo o sobě myslí, že je věrné, ale věrnost si vysvětluje po svém. Ryby věří tomu, že by měly vycházet se všemi lidmi, být obětavé a milé. V mnohých případech si ostatní tuto jejich pomoc vyloží po svém. Ryby navíc dokážou milovat více osob najednou a v takovém případě se nebrání ani sexu. Ale jde přece o lásku, ne? Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner ten správný, napište SMS ve tvaru LFT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Naše kartářka odpoví jasně a rychle!

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu