Fit a krásnátestovánísoutěže

Jaké zvíře se k vám hodí podle horoskopu: Blížencům vyhovuje papoušek, Štírům had

Zdroj:

+ 9 fotek+ 10 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Uvažujete o pořízení domácího mazlíčka? Nevíte, pro jaké zvíře se rozhodnout? Přinášíme vám inspiraci podle hvězd. Ve speciálním horoskopu se dozvíte, s jakým mazlíčkem budete nejšťastnější.

Barbara Lorenzová 17. července 2019

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, u vás to bude trochu složitější. Vy byste si měli pořídit vlka, případně československého vlčáka, který má v sobě kapku vlčí krve. Vaše energie nezná hranic. Jste stále aktivní, jak fyzicky, tak psychicky. V této charakteristice se s vámi shoduje právě vlk. Oba jste známí svou náladovostí a někdy i agresí. Dáte mu šanci? V galerii čtěte, které zvíře se k vám naopak nehodí.Chcete vědět, zda je váš partner ten správný? Kartářka Berta vám odpoví jasně a rychle! Stačí napsat SMS na číslo 904 30 46 s kódem LFT12 a vaše data narození.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk by si měl pořídit kočku. Oba jsou stejně tvrdohlaví a nepřístupní. Jakmile si Býk něco usmyslí, jde si tvrdě za svým – stejně jako tento chlupatý mazlíček. Budou si skvěle rozumět. Když se zrovna nebudou potřebovat, přijde na řadu ignorace. A když budou mít náladu, přijde mazlení. V galerii čtěte, které zvíře se k vám naopak nehodí. Chcete vědět, zda je váš partner ten správný? Kartářka Berta vám odpoví jasně a rychle! Stačí napsat SMS na číslo 904 30 46 s kódem LFT12 a vaše data narození.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou impulzivní, nespoutaní, jistým způsobem exotičtí. A s kým si tedy nejvíce zařádí? No přece s papouškem! Barevný a hlučný papoušek Blížence naprosto fascinuje a nikdy ho neomrzí. V galerii čtěte, které zvíře se k vám naopak nehodí. Chcete vědět, zda je váš partner ten správný? Kartářka Berta vám odpoví jasně a rychle! Stačí napsat SMS na číslo 904 30 46 s kódem LFT12 a vaše data narození.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci, jste docela loajální, ale pouze k těm, které máte rádi. A jaké zvíře vám to připomíná? Kočku? Ano, správně! Stejně jako ona si držíte určitý odstup od lidí, protože se bojíte, že vám ublíží. Kočky jsou známé svou moudrostí, ale je těžké je pochopit. Podobně jste na tom i vy. V galerii čtěte, které zvíře se k vám naopak nehodí. Chcete vědět, zda je váš partner ten správný? Kartářka Berta vám odpoví jasně a rychle! Stačí napsat SMS na číslo 904 30 46 s kódem LFT12 a vaše data narození.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lev a kůň? Skvělá kombinace! Oba jsou rádi centrem pozornosti. Rádi jsou obdivováni. A nikdo jiný se nesmí snažit ukrást jejich pozornost. Kůň je jednoduše důstojné zvíře pro lidi narozené ve znamení Lva. Takže ano, jděte do toho a pořiďte si koně! A nebo alespoň často navštěvujte jízdárnu! V galerii čtěte, které zvíře se k vám naopak nehodí. Chcete vědět, zda je váš partner ten správný? Kartářka Berta vám odpoví jasně a rychle! Stačí napsat SMS na číslo 904 30 46 s kódem LFT12 a vaše data narození.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, patříte mezi nejpečlivější znamení. Není proto náhoda, že se k vám do domácnosti hodí králík. Vždy se snažíte dosáhnout dokonalosti. Králíci milují přírodu stejně jako vy. Králík je mnohem tišší zvíře, než se mnoha lidem zdá. Je nezávislý a ne tak náročný jako například pes, což vám bude vyhovovat. V galerii čtěte, které zvíře se k vám naopak nehodí. Chcete vědět, zda je váš partner ten správný? Kartářka Berta vám odpoví jasně a rychle! Stačí napsat SMS na číslo 904 30 46 s kódem LFT12 a vaše data narození.

Archiv

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Pes je stejně loajální a sociální jako vy. Chcete mu dát všechno, aby byl šťastný. Stejně jako štěně nemůže být samo, i vy musíte být neustále obklopeni přáteli. Psi mají tendenci dělat trochu rozruch, ale to vám nevadí. Máte rádi dobrou společnost. V galerii čtěte, které zvíře se k vám naopak nehodí. Chcete vědět, zda je váš partner ten správný? Kartářka Berta vám odpoví jasně a rychle! Stačí napsat SMS na číslo 904 30 46 s kódem LFT12 a vaše data narození.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři by si měli pořídit hada. A to z prostého důvodu. Mají stejné smýšlení. Máte tendence „znovu se objevovat“ stejně jako had. Had svléká svou kůži, i vy časem odhalujete pravou tvář a stáváte se lepším člověkem. Had je pro vás dobrá volba! V galerii čtěte, které zvíře se k vám naopak nehodí. Chcete vědět, zda je váš partner ten správný? Kartářka Berta vám odpoví jasně a rychle! Stačí napsat SMS na číslo 904 30 46 s kódem LFT12 a vaše data narození.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, svoboda je pro vás to nejdůležitější. Jste zvyklí dělat si, co chcete a kdy chcete. Berete to jako samozřejmost. Přejete si mít křídla a létat po světě. Proto vám bude vyhovovat exotický pták, případně nějaký rozpustilý svobodomyslný pes. Zkuste se poohlédnout po křížencích v útulcích, uděláte dobrý skutek a s novým chlupáčem si určitě padnete do noty. V galerii čtěte, které zvíře se k vám naopak nehodí. Chcete vědět, zda je váš partner ten správný? Kartářka Berta vám odpoví jasně a rychle! Stačí napsat SMS na číslo 904 30 46 s kódem LFT12 a vaše data narození.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Spolehlivý a praktický Kozoroh. Jakmile se něčemu věnuje, dává tomu maximum. Nic ho nezastaví. Potřebuje zajistit rodinu, která je pro něj smyslem života. Takže odvážné a věrné plemeno psa bude pro Kozoroha výbornou volbou. V galerii čtěte, které zvíře se k vám naopak nehodí. Chcete vědět, zda je váš partner ten správný? Kartářka Berta vám odpoví jasně a rychle! Stačí napsat SMS na číslo 904 30 46 s kódem LFT12 a vaše data narození.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, jste pohodáři a potřebujete svůj klid. Stejně jako prase. Jakmile jste připraveni někomu se otevřít, je to energické a pravdivé – stejně jako u čuníka. Prasata jsou laskavá a starostlivá zvířata stejně jako vy. Čuník, třeba ten zakrslý, bude proto správná volba! V galerii čtěte, které zvíře se k vám naopak nehodí. Chcete vědět, zda je váš partner ten správný? Kartářka Berta vám odpoví jasně a rychle! Stačí napsat SMS na číslo 904 30 46 s kódem LFT12 a vaše data narození.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Extrémně citové a zasněné Ryby k sobě potřebují králíčka. Ten – stejně jako Ryby – vyžaduje pozornost, a hlavně pomazlení a pohlazení. Ryby si budou svého domácího mazlíčka rozmazlovat a ten je bude milovat a poslouchat. Že se králík nedá vycvičit? Ryby to rozhodně svedou! V galerii čtěte, které zvíře se k vám naopak nehodí. Chcete vědět, zda je váš partner ten správný? Kartářka Berta vám odpoví jasně a rychle! Stačí napsat SMS na číslo 904 30 46 s kódem LFT12 a vaše data narození.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu