Fit a krásnátestovánísoutěže

Která planeta vám vládne podle horoskopu: Střelcům moudrý Jupiter, Beranům mužný Mars

Zdroj:Pixabay.com

+ 9 fotek+ 10 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Astrologie pracuje se symbolickými významy planet. Každá z planet symbolizuje potřeby a podněty člověka, jeho vnímání sebe samého a svého okolí, jeho motivy a přání. Horoskop je určován postavením planet v době narození. Každé znamení má svou vůdčí planetu, jaká je ta vaše? Poznejte význam jednotlivých planet v horoskopu.

Barbara Lorenzová 7. srpna 2019

BERAN (21. 3. – 20. 4.) – MARS

Beranovi vládne Mars. Jeho podstatné znaky tvoří vášnivá útočnost, nespoutaná vůle a surová moc. U muže je symbolickým obrazem nevázané sexuality, funguje však i jako symbol očistného ohně a plodnosti. Mars obdarovává tělesnou zdatností a výkonností. Na druhou stranu je prudký, neústupný a násilnický. V horoskopu znázorňuje fyzickou sílu, mužnost, boj, agresivitu, násilí. Spolu s Venuší lásku a sexualitu. Podrobnosti o vašem znamení najdete ve fotogalerii. A jestli chcete vědět, jaký je váš osud, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46. Astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

BÝK (21. 4. – 21. 5.) – VENUŠE

Venuše je planetou lásky a krásy, proto padne jako ulitá Býkům. Jelikož je žena pod silnějším vlivem lásky než muž, stává se pro ženu symbolem krásy. Její nejdůležitější poloha je smyslný cit, vyrovnanost a harmonie a někdy i přirozená smyslnost. U mužů značí silnou vůli k přizpůsobení se, která je spojená s přirozeným taktem a aktivní radostí ze života. V horoskopu znázorňuje krásu, lásku, umění, módu, smyslnost, ale i vulgaritu, nepořádnost a rozchody. Podrobnosti o vašem znamení najdete ve fotogalerii. A jestli chcete vědět, jaký je váš osud, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46. Astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) – MERKUR

Planetou Blíženců je Merkur. Je to planeta dvojitá, která v sobě spojuje ženský a mužský princip. K mužskému pozitivnímu znaku Merkura patří intelekt. Ženský prvek Merkura je spíše chladný než vroucný, tzv. vypočítavá láska. Merkur je planetou komunikace, je ochráncem politiků, herců, spisovatelů, novinářů ale také zlodějů. Znázorňuje i důvtip, obratnost, zručnost, mazanost, psychický stav Blíženců a jeho inteligenci. Podrobnosti o vašem znamení najdete ve fotogalerii.  A jestli chcete vědět, jaký je váš osud, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46. Astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

Archiv

RAK (22. 6. – 22. 7.) – MĚSÍC

Měsíc je symbolem ženskosti, je tak protikladem Slunce (symbolu mužskosti). Měsíc vládne plodnosti. Lidé ovládaní Měsícem bývají přítulní a empatičtí. Naplnění života hledají v lásce a partnerském vztahu. U osob s negativně aspektovaným Měsícem se projevují sklony k slabé vůli a přehnané citlivosti. Měsíc znázorňuje v horoskopu matku, mateřský princip a lásku. Podrobnosti o vašem znamení najdete ve fotogalerii. A jestli chcete vědět, jaký je váš osud, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46. Astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

LEV (23. 7. – 22. 8.) – SLUNCE

Slunce umístěné ve znamení Lva zaručuje přátelství vlivných osob a jejich podporu v úsilí o dosažení životního úspěchu. Pokud je Slunce poškozené a ve slabém postavení, projevují se u takové osoby opačné vlastnosti. Je namyšlená, hluchá, potrpí si na lichotky, panovačná, ale bez ochoty se otevřeně postavit opozici. V horoskopu značí mužský element. Nejčastěji otce, vlastní ego, talent, ctižádost a samolibost. Podrobnosti o vašem znamení najdete ve fotogalerii. A jestli chcete vědět, jaký je váš osud, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46. Astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

PANNA (23. 8. – 22. 9.) – MERKUR

Ke znamení Panny náleží planeta Merkur. Panny s převládajícím Merkurem jsou zvídavé, otevřené a vybírají si to, co jim vyhovuje. Jdou si prostě tvrdě za svým cílem a mohou být mazané. V Panně je Merkur povýšený, a proto je v tomto znamení jeho vliv nejsilnější. Podrobnosti o vašem znamení najdete ve fotogalerii. A jestli chcete vědět, jaký je váš osud, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46. Astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) – VENUŠE

Venuše probouzí touhu na všech frontách. Člověk s převládající Venuší žije v rytmu svých citů a pocitů. V jeho životě převažuje citovost. Často je přitahován všemi formami umění, má rád krásu a pohodlí. Váhy mají sklony k sexualitě, ale dokážou být i lenivé a chtějí se oddávat svým koníčkům, přestože touží po harmonii a pořádku. Podrobnosti o vašem znamení najdete ve fotogalerii. A jestli chcete vědět, jaký je váš osud, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46. Astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) – PLUTO

Pluto má mnoho společného se smrtí a znovuzrozením. Svými magnetickými silami řídí lidi – hlavně špatné lidi. Co se týká konkrétního vlivu Pluta na osobnost Štíra, tak slabé jedince činí ještě neschopnějšími, a naopak u silných lidí se pod jeho vlivem znásobuje sebejistota. V horoskopu znázorňuje transformaci, regeneraci, smrt, násilí, ukrutnost a zradu. Jeho působení je nejmenší, zároveň však nejzákeřnější. Podrobnosti o vašem znamení najdete ve fotogalerii. A jestli chcete vědět, jaký je váš osud, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46. Astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) – JUPITER

Jupiter je planetou moudrosti, moci a blahobytu. Střelce poznamenává aktivní důvěrou, silou přesvědčení, silným optimismem a výrazným cítěním pravdy. Negativními vlastnostmi mohou být dogmatismus, zákeřnost a namyšlenost. V horoskopu znázorňuje optimismus, moudrost, humor, nadšení, talent a velké štěstí. Podrobnosti o vašem znamení najdete ve fotogalerii. A jestli chcete vědět, jaký je váš osud, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46. Astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) – SATURN

Saturn je představitel pomsty a trestu. Pro své kruté aspekty byl v minulosti velmi obávanou planetou. Člověk se ve svém horoskopu nemůže vyhnout dobrým a špatným aspektům Saturna. Tato planeta může být jak odměnou, tak i trestem. Lidé narození pod dobrým vlivem Saturna jsou uvážliví, předvídaví, mají velký pocit zodpovědnosti. Žádná jiná planeta netrestá člověka v disharmonických aspektech tak jako Saturn. Člověk je zlomyslný, melancholický a chorobně nedůvěřivý. Podrobnosti o vašem znamení najdete ve fotogalerii.A jestli chcete vědět, jaký je váš osud, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46. Astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) – URAN

Uranův svit působí náhle a nečekaně v příznivém i nepříznivém smyslu. Zatím dokážeme plně vnímat pouze jeho špatnou stránku. Důsledky jeho vlivu proto účinkují jako blesk z čistého nebe, celkem negativně a nešťastně. Pokud je dostatečně silně postavený vzhledem ke znamení, dává člověku touhu po změnách a schopnost objevovat nové směry ve vývoji lidstva. V horoskopu znázorňuje originalitu, jedinečnost a nevypočitatelnost. Podrobnosti o vašem znamení najdete ve fotogalerii. A jestli chcete vědět, jaký je váš osud, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46. Astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

RYBY (21. 2. – 20. 3.) – NEPTUN

Neptun, planeta božskosti přináší do života Ryb iracionalitu, uměleckého ducha, vcítit se do druhých. Jedná pod vlivem své inspirace. Slabé povahy svádí k drogám a alkoholu. Silné osobnosti jej využívají v pozitivním smyslu. Ryby jsou citlivé a často padnou do rukou podvodníka, měly by si dávat pozor na pofiderní situace. Podrobnosti o vašem znamení najdete ve fotogalerii. A jestli chcete vědět, jaký je váš osud, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46. Astroložka Kateřina ví, co vás čeká!

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu