Fit a krásnátestovánísoutěže

Líčení podle horoskopu: Váhám sluší romantický make-up, Beranům rudá rtěnka

Zdroj:Archiv

+ 9 fotek+ 10 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Některé ženy make-up příliš neřeší, ale každá chce vypadat svěže a mít dokonalou tvář. Sexy rtěnka a ženský úsměv k sobě prostě patří. Podívejte se, jaké líčení vám sedne podle znamení zvěrokruhu!

Barbara Lorenzová 16. srpna 2019

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Energie a vášeň žen narozených v Beranu jsou zřejmé již při seznámení. Sportovnější typy se výraznému make-upu brání. Nicméně z těchto žen vyzařuje vnitřní krása, která potřebuje jen trochu podtrhnout. Nic nezkazíte rudou rtěnkou, černou oční linkou a vlasy sepnutými do dramatického drdolu. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčí ženy preferují jednoduchý a jemný make-up. Nemají v lásce vyzývavé barvy, protože nepotřebují upoutávat pozornost. Spokojí se s praktickým make-upem, který se nese v duchu romantiky. Tyto ženy nenosí náročné vlasové účesy, vše mají ale dokonale udržované. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Dáma ve znamení Blíženců je jedinečná uvnitř i navenek, proto nepotřebuje výrazné líčení. Na druhou stranu ráda experimentuje. Jsou to ženy dvou tváří. Nikdy nevíte, jakým lookem vás zrovna překvapí. Jeden den na sebe líčením upozorňuje, druhý den je jako šedá myška. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Račice vsází na romantický look. Ztělesňují skutečnou ženskost. Jejich srdce je silně ovládáno emocemi, což se odráží i v jejich líčení. V každém případě volí jemnější pastelové tóny, růžové odstíny. Občas zabrousí k vyzývavějšímu make-upu, ale to jen velmi zřídka.  Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

Archiv

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Ženy Lvice jsou luxusní a sebevědomé, což musejí podpořit i svým líčením. Nesnesou, když nejsou středem pozornosti. Preferují extravagantní barvy vlasů, nebojí se kombinací oranžové, červené či zlaté. Moc jim sluší kouřové líčení a nehty nalakované bronzovým odstínem. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny musejí mít vše dokonalé, i co se líčení týče. I když na sebe nerady strhávají pozornost, dokáží překvapit. Oči si příliš nezvýrazňují, na černé linky nehrají, ale důkladnost věnují puse, nehtům a vlasům. Laky na nehty prostě zbožňují. Růžový odstín rtěnky nesmí chybět. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Ženám ve Vahách svědčí romanticky laděný make-up. Potřebují najít rovnováhu mezi moderními trendy a všedností. V líčení nejsou příliš nápadité, ale přesto na sebe umí upozornit. Váhy milují modrou barvu a jemnější odstíny rtěnek. Ke kadeřníkovi chodí každý měsíc. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Tajemnost a nápaditost jsou typické pro Štírky. Nejvíce vás uhrane jejich pronikavý pohled. Jako ulité jim padne kouřové líčení, protože podpoří jejich tajemnost. Ženy narozené ve Štíru preferují tmavší barvy, především na nehtech, rty jsou namalovány vyzývavě, až ikonicky. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Bez make-upu ani ránu! Dokonce ani s košem! To platí pro Střelkyně. Tyto ženy moc dobře vědí, co jim sluší. Padne jim výraznější líčení, tyrkysová, stříbrná. Nebojí se experimentovat. Potrpí si na jednodušší účesy, kadeřníka navštěvují s absolutní přesností. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Žena ve znamení Kozoroha líčení vůbec nepotřebuje, protože se udržuje a dobře se o sebe stará. Když už dojde na make-up, vypadá elegantně a vkusně. O svou pleť skutečně pečuje. Nedá dopustit na svět bylinek. Ženám v Kozorohu sluší hnědá, khaki, fialová a černá barva. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Pro Vodnářky je líčení originální zábavou. Skutečně jsou velmi nápadité, dokáží si pohrát s barvičkami. Poznáte je podle tyrkysových či fialových očních stínů a barevně nalakovaných nehtů. Rty mají nalíčeny nenápadně, ale vzhledem připomínají éterickou bytost. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Dámy ve znamení Ryb patří k nejsvůdnějším ženám, protože z nich vyzařuje přirozená krása. Rozhodně jim nesluší tuny make-upu, nýbrž jemnější líčení. Ryby mají většinou dlouhé udržované vlasy, což jim přidává na kráse. Žádné tmavé líčení, jen modrá, zelená a růžová, to je to pravé. Více o vašem znamení čtěte v galerii. A pokud vás zajímá, kdy vás potká velká láska, napište SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu