Fit a krásnátestovánísoutěže

Proč celebrity nosí příliš velké boty? Důvod je chytřejší, než si možná myslíte

Thumbnail # Proč celebrity nosí příliš velké boty? Důvod je chytřejší, než si možná myslíte

Zdroj:Profimedia.cz

Klepete si na čelo, proč si celebrity nazouvají o číslo nebo dvě větší lodičky, jako by snad jiné, padnoucí, nemohly mít? Pozor – dělají to z docela jiného, sofistikovaného důvodu! Ve skutečnosti dbají o své zdraví.

Barbara Lorenzová 3. června 2019

Nepodceňujme ty naše holywoodské stars. Diktát módy už proměnil v ovci kdekoho. Někdo ale přece jen stále odolává.

Konkrétně například celebrity, co na galavečery nazouvají boty o číslo nebo dvě větší. Už Pipi Dlouhá punčocha možná věděla své, když nechala svá chodidla v obuvi „plavat“.

Tajemství? Prevence proti otlačeninám a puchýřům. Hvězdy červeného koberce na vysokých podpatcích tráví dlouhé hodiny a někdy i celou noc. Jejich chodidla tak zákonitě otékají. V prostorné obuvi mají prostor „kynout“.

Profimedia.cz

Zároveň se tak vyhnou mozolům a odřeninám. Větší lodičky nebo střevíčky netlačí na nejzranitelnější část chodidla, a tak v nich mohou dámy cupitat třeba celou noc.

Jejich rozhodnutí je šlechtí o to víc, když vezmeme v potaz riziko rozvoje chronických nemocí chodidel.

Velké lodičky ale mají pochopitelně svá úskalí. Snad největší spočívá ve ztracení střevíčku v té nejméně vhodné chvíli. Proti tomuto trapasu jsou ale celebrity rovněž vyzbrojeny. Do bot vkládají silikonové vložky, které poskytnou útulno i „jistotu v kramflecích“. Dobře poslouží i oboustranná lepicí páska.

Zdroj: BrightSide

Podobné články

Zavří­t reklamu