Speciální horoskop: Kdo je pro vás ten nejlepší partner do života podle znamení zvěrokruhu

19. dubna 2019
Archiv
Archiv

Najít lásku na celý život není snadné. Vždyť každý z nás má jiné přesvědčení, zlozvyky i zájmy. Usnadněte si hledání ideálního partnera podle znamení, ve kterém se narodil. A máte našlápnuto k úspěchu!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beran prožívá svou zamilovanost zcela naplno. Svého partnera musí mít neustále na očích. Jeho někdy až zběsilý styl života není pro všechny. Ve vztahu nesmí chybět oheň, vášeň a zábava. V galerii čtěte, s kým byste podle hvězd tvořili ideální pár.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk potřebuje již na začátku vztahu cítit pevnou půdu pod nohama a romantiku. Nedává přednost láskám na jednu noc a dětinskostem. V galerii čtěte, s kým byste podle hvězd tvořili ideální pár.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Soužití s Blížencem je plné zábavy, silné lásky, ale také svobody a touhy po novém objevování.  Zemská znamení nemají pro veselou povahu Blíženců moc pochopení.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pro Raka je na prvním místě porozumění, domácí pohoda a spokojená rodina. Od svého protějšku čeká absolutní souznění. V galerii čtěte, s kým byste podle hvězd tvořili ideální pár.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lev potřebuje být obdivován a obklopuje se nádhernými věcmi. Nespokojí se jen tak s nějakým partnerem, na jeho výběr klade až přemrštěné nároky. Ve vztahu preferuje rozmazlování a zábavu. V galerii čtěte, s kým byste podle hvězd tvořili ideální pár.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Pro Panny je na prvním místě spolehlivost, ale požadují i věrnost a důvěru. Stabilitu jim poskytnou Kozorozi, domácí zázemí pocítí s Raky a k vyšším cílům je dovedou Berani. V galerii čtěte, s kým byste podle hvězd tvořili ideální pár. 

Archiv

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy prahnou po partnerském vztahu bez konfliktů. Nerady se hádají a touží po životní rovnováze. V galerii čtěte, s kým byste podle hvězd tvořili ideální pár.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Život Štíra nesmí postrádat něco čarovného. Jakmile se Štír zamiluje, hned by se rozdal. V galerii čtěte, s kým byste podle hvězd tvořili ideální pár.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Pro Střelce je důležitá nezávislost a svoboda. I když jsou zadaní, nesmějí se cítit omezováni. V galerii čtěte, s kým byste podle hvězd tvořili ideální pár.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Ideální partner pro Kozoroha? Osoba narozená v jeho znamení, protože si cení stejných hodnot. Životní cesta s poctivou Pannou a spolehlivým Býkem se rovněž jeví jako sázka na jistotu. V galerii čtěte, s kým byste podle hvězd tvořili ideální pár.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář prahne po partnerovi s obdobným zapálením pro něco nevšedního až tajemného. Vodnář potřebuje cítit souznění duší na maximum. V galerii čtěte, s kým byste podle hvězd tvořili ideální pár.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Partnerský vztah Ryb nesmí postrádat cit, něhu a porozumění. Láska hraje prostě prim. Ryby touží po citové harmonii, ale občas ze svazku utíkají, aby ukojily svou fantazii. V galerii čtěte, s kým byste podle hvězd tvořili ideální pár. 

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Zavří­t reklamu