Fit a krásnátestovánísoutěže

Velký uklízecí horoskop: Kdo je bordelář a kdo miluje pořádek?

Zdroj:Archiv

+ 9 fotek+ 10 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč váš známý nebo kamarád, například, nikdy nezmění ručník v koupelně nebo nevytře podlahu? Nebo přesně naopak, vy jste ten, kdo spoléhá na ostatní, že vám domácnost uklidí? Hvězdy vám na tyto otázky odpovědí. Astrologové se shodují, že čistota a její návyky jsou zakořeněny v jednotlivých znameních. Jak je na tom to vaše? Jste bordelář, nebo máte doma dokonale naklizeno?

Barbara Lorenzová 22. července 2019

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Když vidíte nepořádek, rozbolí vás hlava. Považujete se za ochránce planety. Jste přesvědčeni, že jednou očistíte Zemi od všech odpadků a špíny. Stejně to provozujete i doma, prádlo raději dvakrát vyperete, abyste se přesvědčili, že je opravdu bílé. V galerii zjistěte, z jaké špíny máte největší hrůzu. A pokud chcete znát svou budoucnost, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.  Astroložka Kateřina ví, jaký je váš osud a co vás čeká!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Jste obrovským fanouškem pořádku a špínu nepouštíte do svých domovů. Zároveň nesnesete chaos, vše má své místo. Máte kreativní duši a rozvinutou mysl. S člověkem, který vám dělá v domě čurbes, si nikdy nebudete rozumět. V galerii zjistěte, z jaké špíny máte největší hrůzu. A pokud chcete znát svou budoucnost, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.  Astroložka Kateřina ví, jaký je váš osud a co vás čeká!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) 

Blíženci, jste nedbalí a elegantní. Záleží na situaci. Vaše osobní hygiena je dokonalá díky vašemu narcismu. Vaše dovednosti týkající se úklidu potřebují zdokonalit. Nejhůře vypadající místností vašeho domu je koupelna. Nechceme vás zahanbit, ale kdo navštíví vaši koupelnu, raději si osobní hygienu provede doma nebo v nejbližší restauraci. V galerii zjistěte, z jaké špíny máte největší hrůzu. A pokud chcete znát svou budoucnost, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.  Astroložka Kateřina ví, jaký je váš osud a co vás čeká!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, na čistotu dbáte, ale pouze na tu povrchovou. Na první pohled je váš domov velmi čistý. Vypadá bez poskvrny, ale za pohovkami je spousta špíny. Když jdete do postele, ani se neodličujete. Vaše mysl je poskvrněná, nesnažte se něco předstírat. V galerii zjistěte, z jaké špíny máte největší hrůzu. A pokud chcete znát svou budoucnost, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.  Astroložka Kateřina ví, jaký je váš osud a co vás čeká!

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lev je tolik zaneprázdněn sám sebou, že si neuvědomuje, kolik prachu a mastnoty je v jeho domácnosti. Úklid je nepodstatná činnost v jeho životě. Věnuje se raději své vizáži a společenskému životu. Když už si však někoho domů pozve, má uklizeno. Nesnesl by pomluvy, že má doma čurbes. V galerii zjistěte, z jaké špíny máte největší hrůzu. A pokud chcete znát svou budoucnost, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.  Astroložka Kateřina ví, jaký je váš osud a co vás čeká!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, když vstoupíte do místnosti, bakterie se třesou hrůzou. Lépe řečeno, mají z vás fóbii. Jste posedlé čistotou. Všechno přetřete raději dvakrát. U vás by se dalo jíst i z podlahy. Váš domov je vždy dokonale nablýskaný. V galerii zjistěte, z jaké špíny máte největší hrůzu. A pokud chcete znát svou budoucnost, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.  Astroložka Kateřina ví, jaký je váš osud a co vás čeká!

Archiv

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy, jste nedbalé a nepořádné. Věčně něco hledáte. Například klíče od auta se snažíte najít pod hromadou špinavého prádla. Po bytě se vám válí prázdné krabice od pizzy, ale moc si z toho neděláte. Hlava vás z toho nepořádku možná rozbolí, ale to je tak všechno. V galerii zjistěte, z jaké špíny máte největší hrůzu. A pokud chcete znát svou budoucnost, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.  Astroložka Kateřina ví, jaký je váš osud a co vás čeká!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Špíně nedáte nikdy šanci. Vaše uklízecí schopnosti jsou obdivuhodné, jste pečliví. Vaším hříchem je tak trochu osobní hygiena. Zapomenete, že jste se už tři dny zapomněli vykoupat, možná proto je vaše koupelna stále tak nablýskaná. V galerii zjistěte, z jaké špíny máte největší hrůzu. A pokud chcete znát svou budoucnost, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.  Astroložka Kateřina ví, jaký je váš osud a co vás čeká!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Můžete si myslet, že jste nejlépe vypadající osoba v místnosti, ale je to už dva týdny, co jste nevynesli odpadky. Netvrdíme, že jste čuňátka, ale úklidu moc nedáte. Váš spolubydlící trpí. Nikdo s vámi nevydrží dlouho bydlet. Vás to však nějak nezraňuje, stejně milujete přírodu a otevřené prostory. V galerii zjistěte, z jaké špíny máte největší hrůzu. A pokud chcete znát svou budoucnost, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.  Astroložka Kateřina ví, jaký je váš osud a co vás čeká!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi věří, že pokud chcete v životě něčeho dosáhnout, musíte tvrdě pracovat a být čistotní. Kozorozi jsou praktičtí a veškerý úklid mají perfektně zvládnutý a dopředu naplánovaný. Nemohou jen vysát koberec, všechno musí být provedeno krok za krokem v obvyklém pořadí. V galerii zjistěte, z jaké špíny máte největší hrůzu. A pokud chcete znát svou budoucnost, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.  Astroložka Kateřina ví, jaký je váš osud a co vás čeká!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, máte čistou duši a mysl, ale špinavý dům. Raději budete pracovat než umývat nádobí. Úklid rádi řešíte pomocí paní na úklid. Problém je, že nemůžete zaplatit někomu, kdo se za vás bude sprchovat. Vezměte osobní hygienu pevně do svých rukou. V galerii zjistěte, z jaké špíny máte největší hrůzu. A pokud chcete znát svou budoucnost, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.  Astroložka Kateřina ví, jaký je váš osud a co vás čeká!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Jste srdečný a laskavý člověk, ale co se týče úklidu, než se k němu vůbec dostanete, bude následovat tisíc výmluv, proč to nemůžete udělat právě teď. Váš postoj je takový, že proč stlát peřiny, když si do nich půjdete večer znovu lehnout. V galerii zjistěte, z jaké špíny máte největší hrůzu. A pokud chcete znát svou budoucnost, napište SMS ve tvaru LFT15 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.  Astroložka Kateřina ví, jaký je váš osud a co vás čeká!

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu