Fit a krásnátestovánísoutěže

Voňavý horoskop: Jaká vůně je pro vás ta nejlepší

Zdroj:Archiv

+ 9 fotek+ 10 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Najít oblíbený parfém trvá někdy i celý život. Parfém je součástí prvního dojmu stejně jako třeba oděv a vypovídá ledasco o osobnosti člověka. Vybíráte parfém intuitivně, nebo myslíte, že na jeho výběru mohou mít podíl i hvězdy? Podívejte se, jaká vůně se hodí k vašemu znamení a zkuste změnu. Zajděte si je očichat do parfumerie a třeba zjistíte, že právě to je ta pravá vůně!

Žaneta Šímová 13. listopadu 2019

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Akční a stále plní energie, takoví jsou Berani. Hned tak něco je nenadchne a zůstávají věrni své značce. Představují volbu žít svůj život podle sebe, svobodu vybrat si vlastní cestu ke štěstí a nenechat se svázat očekáváním společnosti. Ideální jsou proto sladké, ovocno-květinové vůně.

VYZKOUŠEJTE: La Vie Est Belle od Lancôme – pro sebevědomou ženu, jež odmítá diktát společnosti. Srdcem celé vonné kompozice je vzácný kosatec, jímž dále prostupují tóny hedvábného jasmínu a magických květů pomerančovníku. Další zajímavosti o svém znamení čtěte v galerii. A jestli chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk má rád dodržování pravidel. Nemá rád velké změny. Buduje své království pomalu, ale jistě. I přesto, že je to rozvážný a opatrný člověk, rozhodně je to romantik! Planetou Býků je totiž Venuše. Sytá vůně nabitá energií je pro Býka přesně to pravé.

VYZKOUŠEJTE: LACOSTE POUR FEMME – moderní parfémové dílo s čistým stylem, vytvořené pro ženu, která má v sobě ryzí přitažlivost a půvab. Vévodí mu smyslná vůně semiše, jamajského pepře a fialové frézie. Další zajímavosti o svém znamení čtěte v galerii. A jestli chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Z Blížence můžete vnímat určitou nervózní energii, která tyto lidi obklopuje. Čím hůře snášejí stereotyp, o to jsou přátelštější, zábavnější a dychtiví po novinkách. Blíženci dokáží bez problémů měnit vše, od účesu, šatů a názorů až po zaměstnání nebo partnera. Takže změna parfému nebude problém.

VYZKOUŠEJTE: Euphoria od CALVIN KLEIN – luxusní parfém, který vám přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem. Další zajímavosti o svém znamení čtěte v galerii. A jestli chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci podléhají často proměnám svých pocitů, které se mění jako měsíční fáze. Raci nejsou příliš nakloněni změnám a dobrodružství, takže s výběrem nového parfému mohou mít problém. Pokud však chytí něco do svých klepet, jen tak to z nich nepustí.

VYZKOUŠEJTE: CHLOÉ – mladistvá květinová vůně vás překvapí aromatem konvalinky, magnolie a růže. Další zajímavosti o svém znamení čtěte v galerii. A jestli chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

Archiv

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvi mají rádi kvalitní věci a nejen to, jsou ochotni utrácet za skutečný luxus. Muž Lev zpravidla nebude žádný skrblík. Vezme vás do lepší restaurace a květin přinese celou kytici spíš než jednu osamocenou růžičku. Nechte se obdarovat novým parfémem luxusní značky.

VYZKOUŠEJTE: J’ADORE OD DIOR – extrémně ženskou, průzračnou květinovou vůni, která v sobě snoubí jednoduchost s vytříbeností. Další zajímavosti o svém znamení čtěte v galerii. A jestli chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou spolehlivé a přesné. Na první pohled to jsou puntičkářky s klidným a vyrovnaným pohledem na svět. Panny nakládají uváženě s penězi a dávají si dlouho na čas, než se rozhodnou. Ale potom to rozhodnutí stojí za to. Zajděte si očichat nové vůně a proveďte změnu. Nebudete litovat.

VYZKOUŠEJTE: LANVIN ÉCLAT D’ARPEGE – Milujete vůni šeříku? Pak je právě pro vás určena vůně, která své šeříkové tóny ve spojení s jemnou vůní broskví nezapře. Základ vůně je postavený na cedru, ambře a smyslném pižmu. Další zajímavosti o svém znamení čtěte v galerii. A jestli chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou často nespokojené z důvodu vlastní nejistoty a nerozhodnosti. Váhy potřebují dostatečný čas pro svá rozhodnutí. A jinak tomu nebude ani s výběrem nového parfému. Nechejte je v klidu vybírat. Jakmile na Váhy někdo začne tlačit, aby se svým rozhodováním spěchaly, znervózní.

VYZKOUŠEJTE: KARL LAGERFELD KARL LAGERFELD FOR HER – unikátní směs ovoce a květin, až po okraj naplněná krásou a něžností. Další zajímavosti o svém znamení čtěte v galerii. A jestli chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři jdou neradi s proudem. Proto by parfém pro toto znamení měl být jedinečný. Ženy narozené ve znamení Štíra jsou hrdé a tajemné. Při výběru jistě dojde k dlouhému rozhodování. Ale ani se svým výběrem nebývají pokaždé spokojeny.

VYZKOUŠEJTE: GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIOIA – kombinuje svěží citronové a mátové esence se sladkým jasmínem, orosenou pivoňkou a růžovým pepřem. Další zajímavosti o svém znamení čtěte v galerii. A jestli chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Ženy ve znamení Střelce jsou prostořeké dračice. Do milostných románků se vrhají bez rozmyšlení. Jsou ochotny spíše riskovat než vyčkávat. Risk je zisk. A proto i při koupi nové vůně jistě zariskují.

VYZKOUŠEJTE: MADONNA TRUTH OR DARE BY MADONNA NAKED – Zahalí vás mlhavým závojem plným jiskřivých tónů a svůdnosti. Vůně květin je vůní, kterou ucítíte s prvním přivoněním. Jako rozkvetlá louka zalitá sluncem voní zimolez, květ broskvoně a neroli. Další zajímavosti o svém znamení čtěte v galerii. A jestli chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi jsou nezávislí a umějí si poradit i v náročných podmínkách. Budou dávat velký pozor, kam šlápnou. I při přičichnutí k nové vůni budou obezřetní. Ženy ve znamení Kozoroha mají společenský šarm a přirozený inteligentní vzhled.

VYZKOUŠEJTE: ELIZABETH ARDEN 5TH AVENUE – je určena ženám, které mají smysl pro styl, ženám, jež jsou úspěšné a inteligentní a cítí se skvěle ve své vlastní kůži. Symfonie vonných tónů je zahájena květinovými a citrusovými akordy. Další zajímavosti o svém znamení čtěte v galerii. A jestli chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář nebude hodnotit podle prvního dojmu. Má své ideály a pohybuje se v oblacích. Vodnáře lákají tajemství a má rád výzvy. Hledání nového parfému bude tak trochu výzva, protože bude chtít být originální za každou cenu.

VYZKOUŠEJTE: GIORGIO ARMANI SÌ – je slavná rybízově-vanilková vůně s dřevitým základem. Romantická vůně v růžovém flakonu s černým uzávěrem osloví sebevědomé ženy, které žijí svůj život naplno. Další zajímavosti o svém znamení čtěte v galerii. A jestli chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou duchovně a citově založené bytosti, které se řídí intuicí. Takže intuicí se budou řídit i při výběru parfému. Ryby se jen výjimečně nechají zahnat do kouta. Svět je pro ně nekonečný oceán. Žena ve znamení Ryb se zamiluje do snů a ideálů svého partnera, aby je s ním mohla sdílet. Bude s ním sdílet i svou novou vůni?

VYZKOUŠEJTE: CALVIN KLEIN CK2 – tato vůně je určena jak pro muže, tak pro ženy. Parfém vám představí něžnou vůni lístků fialky, osvěžující mandarinku, zelené koření a pikantní wasabi. Další zajímavosti o svém znamení čtěte v galerii. A jestli chcete vědět, kdy vás potká velká láska, neváhejte napsat SMS ve tvaru LFT11 a vaše jméno a znamení na číslo 904 30 46. Ve vašem horoskopu leží odpověď.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu