Nestárnoucí topmodelka Simona Krainová prozradila elixír mládí! Jak bojuje proti nevzhledným vráskám?

Topmodelka Simona Krainová na otevíračce nové pobočky parfumerie Douglas.
Zdroj: Big Bang Media
Trendy v kosmetice vyzkoušela i topmodelka Simona Krainová.Na otevíračce nové prodejny parfumerie Douglas nechyběla ani herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová.Do Palladia zavítala i herečka Jana Stryková.Další gratulantka, herečka Bára Kodetová.+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Je jasné, že tam, kde se pečuje o pleť a nabízí se pro krásu jen to nejlepší, bude i spousta nádherných žen. Přesně tomu bylo i včera na slavnostním otevření nové prodejny parfumerie Douglas v pražském nákupním centru Palladium. Sexy slavnými kráskami se to jen hemžilo – dorazila Simona Krainová, Bára Kodetová i Berenika Kohoutová.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 15. září 2016

Novinky ve zkrášlování vyzkoušela i topmodelka Simona Krainová (43), která snad nestárne. Nedalo nám to a museli jsme se zeptat, jestli náhodou nenašla elixír mládí. „To bohužel ne, ještě k tomu, jak mám dva syny, tak si občas přijdu na sto. Ale zakládám si na pravidelném čistění pleti. Do kosmetiky člověk musí zainvestovat, opravdu se mu to vrátí,” řekla nadšeně nádherná blondýnka, která celý obchod musela projít a vše vyzkoušet.

Doma.nova.cz

Simona nebyla jediná, kdo se nechal hýčkat. Dorazily třeba i sympatické herečky Bára Kodetová, Berenika Kohoutová, Michaela Mauerová či Jana Stryková. Všechny přítomné dámy se vrhaly na všechny produkty, co tento luxusní obchod nabízí. Třeba okatá Jana odcházela s plnou taškou. 

„Jako máma od malého dítěte nemám tolik času na to si zajít na kosmetiku nebo na nákupy, mám doma takového malého raubíře. Takže jsem moc ráda, když mám vše tady pod jednou střechou a pracují tu opravdové profesionálky, které vám během chvíle ve všem poradí,” řekla nám nadšeně herečka, která mateřstvím snad ještě vykvetla.

Ona.idnes.cz

Není se čemu divit, že se přítomným kráskám v největší parfumerii líbilo. I vy si můžete vyzkoušet, jak se nechají hýčkat naše největší hvězdy. Douglas Palladium nabízí mnoho unikátů, které si celebrity na vlastní kůži vyzkoušely a mohou jen doporučit. Třeba takový Skincare bar, který slouží jako místo pro klidný a pohodový výběr té nejlepší pečující kosmetiky a moderní, luxusní design nábytkového vybavení, kde se budete cítit jako ta pravá princezna.

Zkuste si také na jeden den být jako třeba Simona Krainová a nechte o sebe nechat pečovat jako VIP.

Zdroj: Tisková zpráva

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články