Jak strávit zimu bez starostí? Nenechávejte servis kotle na poslední chvílí

Jak strávit zimu bez starostí? Nenechávejte servis kotle na poslední chvílí
Zdroj: Shutterstock

Topná sezona se pomalu rozjíždí a kotle postupně nastupují svou nepřetržitou zimní službu. A teď ruku na srdce. Stihli jste svou servisní prohlídku kotle včas? Pokud patříte mezi ty, kteří si až s přicházejícím ochlazením rozvzpomenou na pravidelnou prohlídku kotle, či na ni dokonce zapomínáte. Pak dobrá zpráva pro Vás. Obrátit se totiž můžete na svého dodavatele energií. Pro majitele plynových kotlů nabízí například Pražská plynárenská službu servisních prohlídek.

Komerční sdělení
Komerční sdělení 16. 10. 2021 14:28

Výběrem servisního balíčku si zajistíte kompletní zajištění pravidelných ročních kontrol a máte zimu bez starostí. Díky pravidelným servisním prohlídkám lze zajistit lepší funkčnost a bezpečnost topného systému, ale také delší životnost kotle a v neposlední řadě to má příznivý vliv i na jeho hospodárný provoz.

Podobně je svým zákazníkům Pražská plynárenská nápomocna i při výměně plynových spotřebičů. Řešení však společnost nabízí i pro ty, kterým jejich plynový spotřebič vypoví službu zcela náhle a nečekaně. Jako jeden z mála tuzemských dodavatelů plynu nabízí asistenční službu, která se o opravu porouchaného spotřebiče postará.

„Nechceme ve vztahu ke svým zákazníkům končit pouze tím, že jim spolehlivě dodáme energii. Jdeme dále a snažíme se jim navíc poskytovat i související u­žitečné služby, které mohou potřebovat“, uvedl v této souvislosti tiskový mluvčí společnosti Mgr. Miroslav Vránek.

Pražská plynárenská je druhým největším tuzemským dodavatelem zemního plynu a jedním z tzv. tradičních hráčů na trhu, který dodává zemní plyn a elektřinu více než 420 tisícům zákazníků po celé republice. Jedná se o ryze českého dodavatele, jehož vlastníkem je hlavní město Praha.

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články