Jako v ráji! Jennifer Lopez si pořídila luxusní sídlo v L.A. s venkovním pódiem

Jennifeřin nový dům je obklopen krásnou tropickou zahradou.
Zdroj: Themls.com
Jako v ráji! Jennifer Lopez si pořídila luxusní sídlo v L.A. s venkovním pódiemJako v ráji! Jennifer Lopez si pořídila luxusní sídlo v L.A. s venkovním pódiemJako v ráji! Jennifer Lopez si pořídila luxusní sídlo v L.A. s venkovním pódiemJako v ráji! Jennifer Lopez si pořídila luxusní sídlo v L.A. s venkovním pódiem+ 11 fotek+ 12 fotek

Americká herečka, zpěvačka a módní návrhářka si koupila úchvatnou vilu v klidné čtvrti Bel Air. S venkovním koncertním pódiem a nekonečným bazénem.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 19. 07. 2016 11:48

Jennifer Lopez za tuto nemovitost zaplatila 28 milionů amerických dolarů, tedy cirka 683 milionů českých korun. Původní požadovaná cena prý ovšem byla mnohem vyšší – necelých 40 milionů amerických dolarů.

Dům zabírá přibližně 1 295 metrů čtverečních a disponuje 7 ložnicemi a 13 koupelnami. Obklopuje ho nádherná zahrada, která na první pohled připomíná džungli.

Součástí sídla je mimo jiné soukromé minigolfové hřiště, venkovní koncertní pódium a pochopitelně i „nekonečný“ bazén. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž přírodní koupaliště koncipované coby tropické jezírko.

Mrkejte:

Zdroj: INSIDER

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články