Speciál: Průvodce kvalitouSpeciál: Hubněte s námiTestování

Manželé vyrobili úžasný kávový stolek ze starého dřeva a řetězů

Manželé vyrobili úžasný kávový stolek ze starého dřeva a řetězů
Zdroj: Boredpanda.com
+ 8 fotek+ 9 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Pár, vystupující pod jmény Forest a Tyska, se rozhodl, že si stluče originální kávový stolek. Dopadlo to tak dobře, že nyní se svým dílem chlubí na internetu. A ten je z něj celý šílený.

Barbara Lorenzová 12. září 2016

Kávový stolek, který se stane virálem, musí mít něco navíc – sám o sobě přece není terno. Ten, který sbili Forest a Tyska, vznikl z pouhých dvou materiálů: borovicového dřeva a řetězu.

Forest a Tyska jsou ukázkovým příkladem manželů, kterým se líbí diametrálně odlišné styly. Navzdory tomu jim nedělá problém spolupracovat.

„Spojuje nás vášeň pro upcyklaci,“ vysvětlili v článku pro server BoredPanda. Upcyklace je forma recyklace, kdy se nepotřebné věci přepracovávají do podoby, která má užitek a mnohdy plní i vysoké estetické požadavky.

Tento projekt zahájila dvojice krátce poté, co na skládce kovového odpadu našla dlouhý řetěz. „O pár dní později nám jeden kamarád zavolal, že v okolí depa byla zdemolována jedna budova – díky tomu jsme získali úžasné trámy z borovicového dřeva. A začal hravý brainstorming,“ zavzpomínali manželé.

Výroba kávového stolku jim nakonec zabrala přibližně tři týdny. Celý proces pečlivě dokumentovali, takže se můžete podívat na jeho jednotlivé fáze – a případně se inspirovat k něčemu podobnému.

Zdroj: BoredPanda

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články