Denní horoskop na 24. dubna 2024: Berani posílí vztahy se svými blízkými, Štíři se dostanou do choulostivé situace

Denní horoskop na 24. dubna 2024: Berani dnes posílí vztahy se svými blízkými
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na středu 24. 4. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 24. 04. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop vás nabádá, abyste nezasahovali do ničeho, co se vás netýká. Nevyřešilo by se vůbec nic. Dotyčnému byste situaci neulehčili, jen by nastal konflikt, který by vám zkomplikoval život.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Uvědomíte si, že vás ten váš smysl pro spravedlnost akorát neustále dostává do problémů. Naučte se neřešit starosti jiných a hleďte si hlavně svých věcí. Uvidíte, jaká to bude úleva, až věci půjdou mimo vás.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Očekávejte zajímavé nápady a nevšední inspiraci. Naslouchejte svým blízkým a pokuste se jim lépe porozumět, což může posílit vaše vztahy. Pokud plánujete životní změnu, buďte připraveni na nečekanou nabídku, která může ovlivnit i váš milostný život.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dejte si obzvlášť pozor na to, co a jak budete druhým lidem sdělovat. Buďte tolerantní k tomu, s čím za vámi přijdou příbuzní. Nejprve to rozdýchejte a teprve pak můžete jednat. Večer vyrazte za kulturními zážitky.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy vás nabádají, abyste si neplánovali nic náročného, docela postačí, když zvládnete své běžné povinnosti. Doma mějte na paměti, že moudřejší ustoupí. Nenechejte se vtáhnout do zbytečné hádky.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Přestaňte dělat dluhy, ženete se do pekel! Nedělejte si nic z toho, že vám sexuální hrátky nevycházejí. Brzy zase bude dobře....

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Úspěšně vyjednáte vše, co potřebujete, a večer se můžete věnovat sportu. Tento den je také ideální pro setkání s přáteli i randění. Módní doplňky mohou být klíčem k úspěchu vašich schůzek. Zvolte něco, co podtrhne vaši osobnost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vás varuje, abyste se hned neuráželi, když někdo upozorní na chyby, jichž jste se dopustili. Mělo by vás to naopak vyhecovat k tomu, abyste byli pečlivější a zapracovali na sobě.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pamatujte na to, že čím víc se vám daří, tím více nepřejících jedinců se okolo vás vyrojí. Proto si kryjte záda a důležité plány si prozatím nechte pro sebe. Některé věci beztak potřebují dozrát, máte čas.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud se dostanete do choulostivé situace, tak se z toho nesnažte vylhat. Mělo by to ještě horší následky. Nepřilévejte olej do ohně, jestli dojde ke konfrontaci, jednejte důrazně a sebevědomě.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy vám radí, ať doma místo generálního úklidu raději strávíte čas s lidmi, které máte rádi. Zavolejte také přátelům, které jste už delší dobu neviděli.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zrealizujte plány, o nichž jste v poslední době přemýšleli. Ničeho se nebojte, v tuhle chvíli přece nemáte co ztratit. Nesmíte ovšem podléhat negativním pocitům a pochybnostem. Věřte si, jedině tak můžete uspět...

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články