Fit a krásnátestovánísoutěže

Příprava na návrat do školních lavic! Na co nezapomenout?

Příprava na návrat do školních lavic! Na co nezapomenout?
Zdroj: Tesco
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Zatímco v minulých letech si děti přály, aby prázdniny nikdy neskončily, letošní prázdniny jsou trochu jiné. Děti ve škole nebyly už několik měsíců, s kamarády se neviděly vůbec, nebo jen málo, a přiznejme si, učení doma s rodiči je stresující pro obě strany. Lehce se tak letos může stát, že se do školy nebudou těšit pouze prvňáčci a zarytí studenti, ale i ti, pro které byl v minulosti začátek školního roku utrpením. Jistotou však zůstává, že v půlce srpna je už vhodný čas projít školní pomůcky z minulého roku a doplnit, co dětem chybí. V případě prvňáčků je potřeba nakoupit celou výbavu, a tak není příliš času nazbyt. Jak potvrdil Aleš Pavlík, nákupčí školních potřeb společnosti Tesco, rodiče prvňáčků začínají s nákupem pomůcek až pět týdnů před začátkem školy. V obchodech Tesco naleznete nabídku Zpátky do školy už od konce července. Máte tak dostatek času nakoupit vše potřebné.

Redaktor 21. srpna 2020

Compact Premium Školní batoh

Školní batoh bude vaše dítě potřebovat každý den. A proto je důležité, aby byl nejen krásný, ale hlavně také praktický a bezpečný. S nekvalitními batohy totiž zaděláváte vašemu dítěti na problémy se zády. Batoh Compact Premium má polstrovaná záda a umožňuje přesné nastavení ramenních popruhů, čímž chrání zdravý vývoj páteře. O bezpečnost dítěte na cestě ze školy se starají reflexní proužky.

Tesco

Běžná cena: 899,- Kč, nyní: 599,- Kč

Hash Studentský batoh

Studentské batohy se liší samozřejmě vzhledem, ale stále je nedůležitější kvalita. Batoh Hash má zpevněná záda i dno a nastavitelné popruhy, takže chrání záda. Díky čtyřem komorám je přehledný a vejde se do něj učení na celý den i se svačinou.

Tesco

Běžná cena: 699,- Kč

Školní penál s náplní

Pokud potřebujete koupit penál a kompletně ho vybavit, je pro vás nejjednodušší koupit penál, který už je naplněný. Zbavíte se tak starostí s hledáním ostatních pomůcek a máte jistotu, že každá tužka bude mít v penálu své místo.

Tesco

Běžná cena: 109,- Kč

Centropen Tornado a zmizík

Tornádo patří do penálu již po několik let. Psaní s ním je jednoduché, protože díky drážkám perfektně padne do ruky. Výhodou oproti propiskám samozřejmě je, že jej lze jednoduše vyzmizíkovat a opravit chyby. Skvělou volbou je proto praktický set, ve kterém najdete tuto nerozlučnou dvojku pohromadě.

Tesco

Běžná cena: 34,90 Kč

Faber-Castell Grip 2001 Jumbo Grafitové tužky

Ergonomický tvar se netýká pouze per. Grafitové tužky značky Faber-Castell mají kromě trojhranného tvaru také GRIP zónu s malými masážními a protiskluzovými body, aby se vašemu dítěti lépe držely a nevyklouzávaly z ruky.

Tesco

Běžná cena: 99,90 Kč, nyní: 69,90 Kč

Tesco pastelky 24 barev

Aby vaše dítě mohlo popustit uzdu své fantazii a kreativitě, potřebuje mít v penálu pastelky s širokou škálou barev. Kvalitní Tesco pastelky si hravě poradí s každou omalovánkou i mistrovským obrazem na výtvarné výchově.

Tesco

Běžná cena: 79,90 Kč

Koh-i-Noor Modelovací hmota

Modelína je u dětí velice oblíbená, protože z ní mohou vytvořit téměř cokoliv. A když je to přestane bavit, snadno si z ní mohou opět vyformovat něco nového. I proto je skvělé, když narazíte na modelínu za skvělou cenu, abyste ji mohli mít doma dostatek například na postavení všech zvířátek ze zoo.

Tesco

Běžná cena: 14,90 Kč

Boxy na svačiny a lahve na nápoje

Čím by byla školní přestávka bez chutné svačinky? Co připravíte dítěti ke svačině je zcela na vás. Boxy se postarají, aby vaše kulinářské umění nedošlo v batohu k úhoně a zároveň se nepošpinily sešity a učebnice.

Tesco

Běžná cena krabičky na svačinu: 59,90 Kč

Tesco

Běžná cena Paso láhve na pití: 134,90 Kč

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu