IPL epilátor s umělou inteligencí od Braun se přizpůsobuje se vaší individualitě a cíleně vás vede k dlouhodobému odstranění chloupků

IPL epilátor s umělou inteligencí od Braun se přizpůsobuje se vaší individualitě a cíleně vás vede k dlouhodobému odstranění chloupků
Zdroj: Braun

Přelomová novinka Braun Skin i-expert je první IPL systém pro domácí použití s umělou inteligencí, který se učí a přizpůsobuje vaší pleti. Systém spárovaný s mobilní aplikací automaticky detekuje odstín vaší pleti i chloupků, tyto informace si ukládá do paměti a efektivně vás dovede k dokonale hladké pokožce kdekoliv na těle. Ano, je vhodný například i pro epilaci obličeje nebo epilaci intimních partií.

Komerční sdělení
Komerční sdělení 04. 06. 2024 09:00

Jak IPL epilátor funguje

IPL epilátor není to samé jako laserový epilátor. Zatímco laser je jednotný monochromatický zdroj světla, IPL epilátor pracuje s technologií intenzivního pulsního světla, které přeměňuje světelnou energii na tepelnou. „Světelné paprsky, které epilátor vydává, zasahují melanin ve folikulech chloupků pod povrchem kůže. Tím přerušuje cyklus dorůstání chloupku. Chloupek se zahřeje a vypadne," vysvětluje dermatoložka Jana Housková.

IPL epilace je při dodržení doporučení pro používání naprosto bezpečné. Není třeba se bát ani záblesků. Ty IPL epilátor od značky Braun vyzařuje pouze při detekování přiložení na pokožku, tudíž nedochází k přímému záblesku do očí.

Jak se IPL epilátor používá

Epilace IPL se provádí na čistou a suchou pokožku. Je tedy třeba smýt veškeré kosmetické přípravky včetně deodorantů a kůži dobře osušit. Před aplikací je třeba pokožku oholit žiletkou, aby světlo zasáhlo folikulu chloupku uvnitř kůže a nedošlo ke spálení jeho vyrostlé části. Na různé partie těla používejte adekvátní velikost výměnných hlavic – pokud budete váhat, nový nejlepší epilátor od Braun vám automaticky poradí.

IPL epilátor s umělou inteligencí od Braun se přizpůsobuje se vaší individualitě a cíleně vás vede k dlouhodobému odstranění chloupků


Jelikož chloupky dorůstají postupně, je třeba k dokonalému výsledku provádět IPL odstranění chloupků pravidelně, a to nejprve s vyšší a později s oddalující se četností. Obecně se doporučuje první dva měsíce provádět IPL v odstupu jednoho týdne a poté se četnost snižuje. Právě s vyhodnocením správných intervalů a vytvořením personalizovaného kalendáře vám pomůže Braun Skin i-expert, který monitoruje každou epilovanou partii na těle zvlášť a vyhodnocuje výsledky po každém ošetření. Namísto hádání, zda už je, nebo není ten správný čas pro epilaci, se stačí spolehnout na oznámení mobilní aplikace. Jedině efektivní plán šitý na míru vašim potřebám vás dovede k hladké pokožce bez chloupků až na 1 rok. S IPL odstraňovačem chloupků Braun Skin i-expert vám tak naprosto odpadá složité plánování jednotlivých ošetření s kosmetičkou, přičemž navíc ušetříte čas strávený návštěvami salonu i peníze. IPL epilátor Braun je přístroj německé kvality s dlouhou životností a dokáže vám sloužit až 22 let.

Díky vysoké rychlosti záblesků (125krát za minutu) zvládnete kompletní péči s Braun Skin i-expert zhruba za 15 minut. Mobilní aplikace vám umožní monitorovat dokonalost pokrytí epilované oblasti.

Přestože při epilaci IPL nedochází k podráždění pokožky, po aplikaci se doporučuje pokožku natřít hydratačním nebo zklidňujícím tělovým krémem.

Kdy se IPL epilace nedoporučuje

Velice se nedoporučuje používat IPL přístroj na opálenou pokožku, jelikož může dojít ke změně zabarvení kůže. Stejně tak není vhodné provádět IPL ošetření před vystavením UV záření. Dále je třeba se vyhnout peelingu bezprostředně před i po IPL. Epilaci formou IPL by se měly vyhnout těhotné a kojící ženy, dále osoby s kožním onemocněním. Při IPL je třeba se vyhnout tetovaným oblastem těla, pigmentovým skvrnám či kožním poraněním. IPL metoda také není příliš funkční na světlé nebo zrzavé chloupky.

IPL epilátor s umělou inteligencí od Braun se přizpůsobuje se vaší individualitě a cíleně vás vede k dlouhodobému odstranění chloupků


Co ze Skin i-expert dělá nejlepším IPL epilátor od Braun?

Jako první na světě přináší Braun Skin i-expert plně propojený inteligentní systém IPL, který se učí, přizpůsobuje vaší pokožce a prostřednictvím mobilní aplikace synchronizované s IPL epilátorem poskytuje personalizovanou zpětnou vazbu v reálném čase. Epilátor tak umožní dosáhnout rychlých a dlouhotrvajících výsledků při odstraňování chloupků i na citlivých partiích těla. V příjemných domácích podmínkách, beze studu a časového presu si můžete dopřát ošetření jako v kosmetickém salonu a při dodržení režimu si vychutnat hladkou pokožku až na 1 rok.

Inteligentní systém funguje tak, že automaticky přizpůsobuje vysílanou energii odstínu vaší pokožky a aktivně vám poskytuje personalizované ošetření v reálném čase pro každou oblast těla - dává vám do rukou moc odstranit chloupky tak, jak chcete.

Mobilní aplikace vás navádí, jak správně IPL epilátor používat, navrhuje správnou velikost hlavice a přizpůsobuje kalendář podle výsledků předchozích ošetření. Máte také plnou kontrolu nad tím, jak důkladně jste pokryli epilovanou část těla a kdy ošetření opakovat.

IPL epilátor Braun jako jediný IPL automaticky přizpůsobuje výkon záblesků odstínům vaší pleti za pomocí funkce Skin Check. Nejlepších výsledků tak dosahujete při zachování plné bezpečnosti.

Tato revoluční novinka naprosto změní váš přístup k osobní beauty rutině. Přinese vám maximální komfort, výsledky, bezpečnost a kontrolu – nejen nad správným použitím, výsledky a pokrokem, ale i nad počtem zbývajících ošetření epilovaných partií. Být svou osobní kosmetičkou je nyní tak snadné.

Pokud uvažujete na koupí tohoto epilátoru, podívejte se na alza.cz

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články