Co o vás vypovídá druh kávy, kterou pijete

Lungo nebo espresso?
Zdroj: Pixabay
Druh kávy vypovídá o charakteru člověka?Někdo je temperamentní......jiný klidný.Káva vás prozradí.+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Bez kávy se ráno obejde málokdo. Druhů je požehnaně a každý preferuje něco jiného. Někdo dává přednost jednorázovému hltu v podobě espressa, někdo si rád vychutnává latté během celého dopoledne.

Lenka Šebestová
Lenka Šebestová 18. května 2018

Espresso

Tak vy tedy rozhodně neztrácíte čas. Vysedávat u kafíčka není nic pro vás. Místo toho přece můžete stihnout spostu jiných věcí. Jste pracovití a využíváte každou příležitost, abyste se mohli zlepšit. Chcete mít zaplněný den od rána do večera a nejvíce vás děsí, že byste neměli co dělat.

Cappuccino

Umíte si udělat čas pro sebe, ale pokud máte před sebou haldu povinností, není vám příjemně. Kávu si dopřejete, až když máte zcela čistý stůl. Rozhodně se o něj ale neochudíte. Dobře udělané cappuccino je pro vás motivací k dobře odvedené práci. Občas jste na sebe příliš tvrdí.

káva
Mohlo by Vás zajímat:

Nejdražší káva na světě je z trusu… 5 zajímavostí, které jste o lahodném nápoji určitě netušili

Café Latte

Káva má u vás zkrátka vždycky přednost před prací. Někdo chce mít hotovo, než si sedne ke kafíčku, ale vy? Vy si k němu sednete ještě před tím, než vůbec začne pracovní den a cigareta je pro vás nutností. Kariérista rozhodně nejste. Doležitá je pro vás životní rovnováha.

Café Lungo

Povahově se pohybujete někde mezi espressem a café latte. Nevyhnete se tomu být občas zbrklí, ale zároveň požadujete svůj klid. Kdybyste se měla rozhodnout mezi prací a časem stráveným s kamarády, vyhraje prostě vaše parta. Zbývající práci přece můžete dodělat zítra.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články