Móda z premiéry nahého seznamování: Bobina z Bachelora se raději zahalila, moderátorka Timková ukázala více

Móda z premiéry nahého seznamování: Bobina z Bachelora se raději zahalila, moderátorka Timková ukázala více
Zdroj: Pavel Dvořák/Extra/koláž Lifee
Denise Ayverdi alias Bobina z Bachelora se rozhodla vynést černý outfit od Daniela Viedemanna.Bobina doplnila zdobné sako s průstřihy malou černou koženou kabelkou. Monika Timková oblékla odvážné černé body doplněné jen o průhlednou sukni a rudou kabelku ve tvaru srdce. Rudá kabelka měla symbolizovat podstatu nahého seznamování, Monika ji doplnila rudou rtěnkou. + 16 fotek+ 17 fotek

Premiéra kontroverzní reality show Naked Attraction Česko & Slovensko je plánovaná na středu 8. října, české celebrity ale s předstihem vyrazily do kina na předpremiéru prvního dílu. Bobina z Bachelora zaujala odvážným sakem s průstřihy od mladého návrháře, moderátorka Monika Timková kombinací body a průhledné sukně. Tadeáš Kuběnka oblékl crop top s kápí a Míša Tomešová barevný korzet. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 01. 10. 2025 10:25

Reality show Naked Attraction je ostře sledovanou událostí, protože s ní vůbec poprvé přichází do Česka formát televizního nahého seznamování. Celé to bude probíhat pod taktovkou herečky Moniky Timkové, která si slavnostní předpremiéru prvního dílu rovněž nenechala ujít - stejně jako velké množství hvězdiček z televizních reality show. Jak to všem slušelo, na to se můžete podívat v naší fotogalerii.

Ze slavných pánů zaujal také influencer Tadeáš Kuběnka (22) v černém crop topu s kápí a výrazném make-upu, jak je jeho zvykem. Nechyběli ani Jan Bendig (31), Pepa Kůrka (33) nebo Adam Raiter (37).

Doporučené video: Více o české verzi pořadu Naked Attraction se dozvíte ve videu

Bobina z Bachelora v odvážném saku s průstřihy

Playmate Denise Ayverdi (37) alias Bobina z Bachelora vynesla nejvíce sofistikovaný model večera. Rozhodla se pro model od návrháře Daniela Viedemanna a oblékla odvážné černé sako s průstřihy ozvláštněné štrasovými aplikacemi, a černé společenské kalhoty. K tomu Bobina nazula černé polobotky na vyšší platformě a přidala malou černou koženou kabelku. Nechybí výrazné kruhové náušnice, které korespondují s bohatým zdobením saka. Dlouhé blond vlasy nechala půvabná playmate rozpuštěné a lehce zvlněné.

Monika Timková ukázala celé nohy v průhledné sukni

Herečka Monika Timková (34), moderátorka reality show Naked Attraction, zvolila outfit, který měl svým stylem korespondovat s podstatou nahého seznamování - tedy být odvážný, hodně toho ukázat, a zároveň upozornit na lásku a vášeň. Monika oblékla hladké černé body, které doplnila pouze průhlednou černou sukní a nízkými semišovými kozačkami. Komplet černé rozbila nápadnou rudou kabelkou ve tvaru srdce a také nezbytnou rudou rtěnkou.

Michaela Tomešová v barevném korzetu

Herečka Michaela Tomešová (34) dala rovněž prostor své kreativitě a pro tentokrát oblékla pestrobarevný korzet a tmavě modré široké džíny s vysokým pasem. S barevností korzetu nechala hrát také své výrazné obroučky brýlí a svoji rudou rtěnku. Další barevnou tečkou byly sytě růžové lodičky s uzavřenou špičkou, kterými si drobná muzikálová herečka přidala pár potřebných centimetrů. Nutno dodat, že Michaela ve svém outfitu nepůsobila vulgárně, přesto bylo evidentní, že se pokusila následovat trend tohoto odvážného večera.

Na fotografie všech zajímavých outfitů, které oblékli hosté předpremiérového dílu Naked Attraction se můžete podívat v naší fotogalerii.

Herečka Tereza Bebarová potkala svou životní lásku v 17 letech: Plánovala jsem být single a mít jen psa

Herečka Tereza Bebarová potkala svou životní lásku v 17 letech: Plánovala jsem být single a mít jen psa

Související články

Další články