Největší podpora Vavřince Hradilka ve StarDance: Půvabná manželka Lucie je lékařkou, dcerám dali nevšední jména

StarDance 2023, Hradílek
Zdroj: Profimedia
Vavřinec Hradilek s manželkou Lucií na pátém přímém přenosu StarDance. Vavřinec Hradilek se pyšní sympatickou manželkou Lucií, která je oftalmoložka.Vavřinec Hradilek seznámil manželku se svou tanečnicí Kateřinou Bartuněk Hrstkovou.Vavřinec Hradilek je do své ženy stále zamilovaný.+ 9 fotek+ 10 fotek

Kajakář Vavřinec Hradilek (36) zažívá ve StarDance úspěchy s taneční partnerkou Kateřinou Bartuněk Hrstkovou (36). Jeho velkou podporou je přitom manželka Lucie, která mu pravidelně drží palce v publiku. Taneční horečku s rodiči prožívají také jejich dvě malé dcerky Sára (3) a Kayla (1).

Veronika Nováková
Veronika Nováková 13. 11. 2023 12:45

Manželka kajakáře Vavřince Hradilka, oftalmoložka Lucie, nikdy nechybí v publiku StarDance. Jak osvalený sympaťák prozradil během přímého přenosu Marku Ebenovi, manželka s ním ráda cestuje, a navíc sdílí i jeho lásku ke sportu. "Za jeden ze svých největších úspěchů ve sportu považuji to, že mi umožnil cestovat. Nejčastěji se vracím do míst, odkud mám tento kámen," poukázal na svůj zajímavý přívěsek.

Manželka Vavřince Hradilka se málem utopila

Pochlubil se také historkou, jak s ním odvážná Lucka sjela sedmimetrový vodopád - a málem se utopila. "Na kajaku, a obzvlášť na divoké vodě, nikdy nejezdila," zdůraznil Hradilek během vyprávění dramatické historky z dovolené. "Kolem vodopádu jsme dlouho chodili a vlezla do toho. Převrátili jsme se," vzpomíná Hradilek na adrenalinový zážitek. "Domluva byla taková, že já toho eskymáka zvednu, ale že musí napočítat do deseti. Otočil jsem se a ona už tam nebyla," dodává nejznámější český kajakář. "Ale přežila to, je tady."

Dcerky nenechají tátu vydechnout ani na tréninku

Život po boku časově vytíženého sportovce popisuje Lucie jako jednu velkou jízdu. "Je pořád stejně často pryč, jako byl doteď, akorát jsme vodu vyměnili za tancování," vypráví půvabná brunetka, která se stará o dvě malé dcerky. "Podle mě o něm moc lidí nevědělo, že je docela dobrý tanečník," chválí Vavřince.

Díky StarDance mají o zábavu postaráno. "Doma se neustále tančí, holky s ním pořád chtějí trénovat," prozrazuje Lucie, která je na svého muže pochopitelně pyšná.

To potvrzuje i Hradilek, který dcerky bere i na taneční tréninky. "Vždycky, když holky přijdou, je to hrozná sranda," směje se sportovec, který dal dcerkám poměrně nevšední jména. "Dokážou vyčerpat energii, ale potom ji hrozně hezky nabijou." Sára i Kayla evidentně po tátovi zdědily lásku ke sportu. "Jsou opravdu dost energetické," potvrzuje Hradilek.

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články