Oblíbená prodejna Tesco se vrací na Národní již tento měsíc

Oblíbená prodejna Tesco se vrací na Národní již tento měsíc
Zdroj: Tesco

Slavnostní otevření prodejny Tesco v obchodním domě Máj na pražské Národní třídě proběhne v pondělí 24. června v 9 hodin. Prostor a nabídka sortimentu jsou řešeny unikátním způsobem, který přesně odpovídá umístění v centru města a jeho návštěvníkům. Zároveň zde bude nově otevřena prodejna Žabky.  

Redakce Lifee.cz
Redakce Lifee.cz 13. 06. 2024 12:17

„Prodejna Tesco na Národní třídě patří mezi vlajkové lodě naší společnosti a představuje jednu z našich prvních prodejen, které jsme na českém trhu otevřeli. Máme proto obrovskou radost, že budeme mít příležitost otevřít prodejnu po kompletní rekonstrukci v novém moderním designu, který zatím jinde nepoužíváme. Pro společnost Tesco je znovuotevření věhlasné prodejny významným krokem v plánovaném růstu, zároveň je pro nás závazkem působit jako odpovědná firma a podporovat místní komunity. Při příležitosti otevření nové prodejny podpoříme příspěvkem 50 000 korun místní organizaci Život 90. Obchod bude darovat své potravinové přebytky Potravinové bance pro Prahu a Středočeský kraj,“ říká Katarína Navrátilová, generální ředitelka společnosti Tesco Česká republika. 

Prostor, design i nabídka sortimentu jsou řešeny unikátním způsobem vytvořeným speciálně pro tuto prodejnu. Pro navození příjemnějšího prostředí firma využívá více dřevěných prvků než v jiných prodejnách. V pekárně a v pokladní zóně je zvolen design cihlové fasády. Na několika místech jsou na regálech umístěny výrazné brandové rámy pro speciální vystavení zboží. Nabídka sortimentu se primárně zaměří na čerstvé potraviny jako ovoce, zeleninu, pečivo, mléčné výrobky, rostlinné alternativy, dále pak různé snacky, výhodná menu ideální na obědy a svačiny, hotová jídla, nealkoholické i alkoholické nápoje, zahraniční kuchyně a prémiové zboží. K dispozici budou také služby virtuálního operátora Tesco Mobile. 

U příležitosti slavnostního otevření prodejny věrným zákazníkům s programem Clubcard Tesco nabídne slevu ve výši 20 % na veškerý sortiment v prvních dvou dnech (24.-25. června). První zákazníci dostanou jako dárek na oslavu šumivé víno. 

Prodejna Tesco bude opět umístěna v podzemním patře. Nově v přízemí pak bude otevřena prodejna Žabka.  

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články