SPIRIT HOTEL THERMAL SPA***** Kvintesence přepychové relaxace

SPIRIT HOTEL THERMAL SPA***** Kvintesence přepychové relaxace
Zdroj: Spirit hotel
SPIRIT HOTEL THERMAL SPA***** Kvintesence přepychové relaxaceSPIRIT HOTEL THERMAL SPA***** Kvintesence přepychové relaxaceSPIRIT HOTEL THERMAL SPA***** Kvintesence přepychové relaxaceSPIRIT HOTEL THERMAL SPA***** Kvintesence přepychové relaxace+ 8 fotek+ 9 fotek

SPIRIT HOTEL THERMAL SPA***** nabízí nejvyšší úroveň luxusu. Pětihvězdičkový superior wellness hotel se nachází v malebném prostředí věhlasného lázeňského městečka Sárvár mezi sedmi jezery. V tomto přepychovém světě plného úžasných zážitků na vás čekají gastronomické speciality a království wellness s 22 exkluzivními bazény.

Komerční sdělení
Komerční sdělení07. 12. 2023 16:00

KDO BY NECHTĚL UTÉCT PŘED VŠEDNÍMI DNY DO OCEŇOVANÉHO SPIRIT HOTELU? 

Potřebujete pár dnů na odpočinek, načerpání nové síly a přípravu na nejkrásnější období roku, nebo chcete si odpustit sváteční shon? Když to jde, vystupte z kolotoče všedních dnů a dopřejte si pár dní, které budou patřit jen a jen vám.

Nadčasová elegance, moderní design, exkluzivní prostředí, služby světové úrovně, jedinečné wellness zážitky – to vše čeká na hosty v hotelu Spirit, který leží v pohádkové krajině na břehu sedmi jezer v Sárváru. Unikátní lázeňská oáza, léčivá voda z vlastního vrtu, přepychové pokoje a skvělá kuchyně dotvářejí pětihvězdičkový Spirit(uální) zážitek. Není náhodou, že výjimečně elegantní prostředí hotelu a jeho špičkové služby byly nedávno oceněny na slavnostním galavečeru World Luxury Awards, který oceňuje ty nejlepší v oboru luxusního hoteliérství, a to hned sedmi prestižními cenami včetně ocenění Global Spa of the Year 2023 v nejprestižnější Spa kategorii, a v kategorii hotelů pak Spirit získal titul Luxury Country Hotel of the Year.

Chcete strávit čas v klidu zenové zahrady nebo raději mezi něžnými květinami?

Přejete si vybrat, jakou barvu má mít váš pokoj? Ve Spiritu je to možné! Letos hotel slaví 15. narozeniny a všechny pokoje projdou kompletní rekonstrukcí. Renomovaní maďarští interiéroví návrháři vytvořili pět různých typů pokojů, ve kterých dominují unikátní barevné kombinace a styly, protože každý se cítí dobře v jiném prostředí. Výběrem různých pokojů a atmosféry bude váš pobyt ještě víc šitý na míru. Jelikož čas strávený na pokoji je velice důležitý, tak jsme kladli důraz na přírodní materiály, pohodlí a speciální osvětlení. 

Nesmíme opomenout ani další novinku hotelu, na kterou došlo také v rámci renovace – máme několik individuálně navržených pokojů se 70 palcovými televizory, v nichž hřejivé barvy působí nanejvýš útulně. Po dni stráveném ve wellness tady vše slouží tomu, abyste se mohli pohodlně dívat na domácí kino. Uvelebte se a vychutnejte si svoje oblíbené filmy.

Ponořte se do wellness zážitků!

Specialitou hotelu Spirit Thermal Spa je cenami ověnčená Spa oáza, ve které je 22 bazénů včetně vířivek, krytých a venkovních zážitkových bazénů, 25 metrového plaveckého bazénu a krytých a venkovních termálních bazénů s orientální atmosférou. Jedinečný saunový ostrov hotelu nabízí 9 různých saun a speciální ceremonie. Skutečnou raritou je odpočinkový prostor s otevřeným krbem, kde se hosté téměř splynou s přírodou a vedle praskajícího ohně se můžou kochat zimní krajinou. Léčivá voda Spirit pochází z vlastního vrtu a neobsahuje žádné chemikálie, je hedvábná a jemná na dotek. Užijte si hřejivých venkovních termálních bazénů, z nichž v zimě stoupá pára, která vás něžně obklopí - je to neskutečný zážitek! A kdybyste chtěli ještě něco navíc, vyzkoušejte některou z více než 100 wellness, lázeňských a kosmetických procedur z celého světa a budete jako znovuzrození.


Čekají na vás pětihvězdičkové gastronomické zážitky

Přejete si nastartovat den se šampaňským nebo raději se zdravými ovocnými šťávami? Fantastická snídaně ve Spiritu bude pro vás tak jako tak nezapomenutelným zážitkem. Stejně jako impozantní výběr večeří na švédských stolech. Sezónní chutě a pokrmy domácí i mezinárodní kuchyně vás postaví před nelehký úkol – co si vybrat? A když den zakončíte se sklenkou vína nebo skvělým koktejlem u krbu v salonku, budete rádi, že jste si dopřáli pár dní odpočinku.

Více informací naleznete ZDE.

Související články

Další články