Přivítejte jaro v novém UNIQ stylu!

Přivítejte jaro v novém UNIQ stylu!
Zdroj: BAT

Jaro je věčným zdrojem inspirace. Příroda se pomalu probouzí ze zimního spánku, rozkvétá a hraje všemi barvami a stejně tak to platí i pro náš šatník a nezbytné variabilní doplňky, kterým vytváříme svůj originální styl. Díky novince glo™ hyper+ UNIQ bude vytvoření vlastního a pokaždé trochu jiného osobitého looku pro každý den hračkou.

Redaktor
Redaktor 18. 03. 2022 11:08

Kouzlo dokonalého stylu totiž tkví i ve zdánlivém detailujakým může být řemínek hodinek, obal na telefonu či barva oblíbeného glo. Toto zařízení na zahřívaný tabák představující jednu z dlouhodobě nejoblíbenějších nikotinových alternativ na českém trhu, přichází s unikátním vylepšením předchozí řady, které se zaměřilo na hravý a variabilní design.

BAT

Vedle 4 stávajících základních barev zařízení, tedy modré, černé, bílé a zlaté, jsou nyní k dispozici také vyměnitelné boční kryty v celkem 19 barevných odstínech a provedeních. Volit je tak možné z široké škály barev – od elegantní bílé a chromatické černé přes něžnou růžovou až po smyslnou rudou. Na výběr jsou zároveň 3 různé povrchové úpravy krytů v matném a lesklém provedení či v povrchu s hrubší strukturou. Podtrženo, sečteno, dohromady lze vytvářet 76 unikátních barevných i materiálových kombinací. A s takovou výbavou už je radost stavět jakýkoliv jarní look.

BAT

Zmíněnou hravost nezapře nové UNIQ i díky speciálnímu UNIQuizu, který pomůže napovědět, jaký styl podpoří aktuální náladu každého uživatele a do jakého kabátu v podobě originálního krytu má své glo „obléknout“. Účastí v kvízu může navíc také získat jeden kryt zdarma jako dárek. Více na shop.myglo.cz.

BAT

A malá pozvánka na závěr! 23. března proběhne ve smíchovském Manifesto Marketu první jarní party, na které glo hyper+ UNIQ nebude chybět. Vyzkoušet nekonečné barvené kombinace a možná i něco vyhrát tak bude moct každý fanoušek UNIQ stylu.

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články