Fit a krásnátestovánísoutěže

Umí modelky třídit odpad? Jak je na tom se znalostmi Renata Langmannová?

Umí modelky třídit odpad? Jak je na tom se znalostmi Renata Langmannová?
Zdroj: Pražské služby
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další známá česká osobnost se rozhodla poměřit své znalosti ohledně třídění odpadu. Tou celebritou není nikdo jiný než krásná modelka a bývalá Česká Miss Renata Langmannová. Produkuje hodně odpadu nebo málo? Ví, jak omezit jeho tvorbu? Právě těmito, ale i dalšími otázkami se Pražské služby rozhodly otestovat Renatu a další známé české osobnosti.

Komerční článek

Třídicího kvízu se zatím zúčastnil herec a zároveň i bojovník smíše­ných bojových umění Jakub Štáfek, herec Jiří Mádl, frontman skupiny Sabrage Julian Záhorovský, Oliver Pape z oblíbené kuchařské show MasterChef a dnes se předvede modelka Renata Langmannová.

Informace o třídění

Nápad vyzkoušet znalosti celebrit přišel proto, že v médiích se velice často objevuje informace, že Češi patří mezi evropskou špičku v třídění odpadu. I přesto ovšem existuje pár druhů odpadu, u nichž si spousta lidí není jistá, do jakého kontejneru patří. Jedná se třeba o špinavou krabici od pizzy, polystyren, karton od vajíček, krabičku od jídla nebo roličku z toaletního papíru.

Krátký dotazník

Před samotným kvízem byl každý zúčastněný krátce vyzpovídán. V rámci připravované kampaně Pražských služeb o předcházení vzniku odpadu je zajímalo, jaký má každý z dotázaných vztah k odpadu, jestli si myslí, že ho produkuje velké množství, a zároveň chtěli slyšet, zdali se jej snaží nějakým způsobem minimalizovat.

V průběhu července budete moci najít všechny kvízy na naší facebookové stránce či Youtube kanálu.

Komerční článek

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu