Umí modelky třídit odpad? Jak je na tom se znalostmi Renata Langmannová?

Umí modelky třídit odpad? Jak je na tom se znalostmi Renata Langmannová?
Zdroj: Pražské služby

Další známá česká osobnost se rozhodla poměřit své znalosti ohledně třídění odpadu. Tou celebritou není nikdo jiný než krásná modelka a bývalá Česká Miss Renata Langmannová. Produkuje hodně odpadu nebo málo? Ví, jak omezit jeho tvorbu? Právě těmito, ale i dalšími otázkami se Pražské služby rozhodly otestovat Renatu a další známé české osobnosti.

Komerční článek

Třídicího kvízu se zatím zúčastnil herec a zároveň i bojovník smíše­ných bojových umění Jakub Štáfek, herec Jiří Mádl, frontman skupiny Sabrage Julian Záhorovský, Oliver Pape z oblíbené kuchařské show MasterChef a dnes se předvede modelka Renata Langmannová.

Informace o třídění

Nápad vyzkoušet znalosti celebrit přišel proto, že v médiích se velice často objevuje informace, že Češi patří mezi evropskou špičku v třídění odpadu. I přesto ovšem existuje pár druhů odpadu, u nichž si spousta lidí není jistá, do jakého kontejneru patří. Jedná se třeba o špinavou krabici od pizzy, polystyren, karton od vajíček, krabičku od jídla nebo roličku z toaletního papíru.

Krátký dotazník

Před samotným kvízem byl každý zúčastněný krátce vyzpovídán. V rámci připravované kampaně Pražských služeb o předcházení vzniku odpadu je zajímalo, jaký má každý z dotázaných vztah k odpadu, jestli si myslí, že ho produkuje velké množství, a zároveň chtěli slyšet, zdali se jej snaží nějakým způsobem minimalizovat.

V průběhu července budete moci najít všechny kvízy na naší facebookové stránce či Youtube kanálu.

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová radí, jak na rychlý denní make-up do školy či do práce

Komerční článek

Další články