Speciál: Průvodce kvalitouSpeciál: Hubněte s námiTestování

Jarní úklid kotle. Pravidelnou servisní prohlídkou zajistíte jeho delší životnost

Jarní úklid kotle. Pravidelnou servisní prohlídkou zajistíte jeho delší životnost
Zdroj: Pražská plynárenská
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Dnešní doba je rychlá, hektická, hrne se na nás toho hodně a ze všech stran. Pro jedno nestíháme druhé. V hlavě nosíme mnoho informací a musíme myslet doslova na všechno, roční kontrola plynového kotle tak představuje pro mnohé další velkou starost navíc.

Komerční sdělení 21. března 2021

Řešíte-li pravidelné prohlídky na poslední chvíli či na ně dokonce zapomínáte, pak se obraťte na svého dodavatele energií. Přichází ideální čas na jarní úklid vašeho kotle. Pro majitele plynových kotlů nabízí Pražská plynárenská službu servisních prohlídek. Výběrem jednoho z nabízených balíčků zajistíte kompletní zajištění pravidelných ročních kontrol a máte zimu bez starostí. Díky pravidelným servisním prohlídkám lze zajistit lepší funkčnost a bezpečnost topného systému, ale také delší životnost kotle a v neposlední řadě to má příznivý vliv i na jeho hospodárný provoz.

Podobně je svým zákazníkům Pražská plynárenská nápomocna i při výměně plynových spotřebičů. Řešení však společnost nabízí i pro ty, kterým jejich plynový spotřebič vypoví službu zcela náhle a nečekaně.

Pražská plynárenská

Jako jeden z mála tuzemských dodavatelů plynu nabízí asistenční službu, která se o opravu porouchaného spotřebiče postará. „Nechceme ve vztahu ke svým zákazníkům končit pouze tím, že jim spolehlivě dodáme energii. Jdeme dále a snažíme se jim navíc poskytovat i související užitečné služby, které mohou potřebovat“, uvedl v této souvislosti tis­kový mluvčí společnosti Mgr. Miroslav Vránek. Pražská plyná­renská je druhým největším tuzemským doda­vatelem zemní­ho plynu a jedním z tzv. tradičních hráčů na trhu, který dodává zem­ní plyn a elektřinu více než 400 tisícům zá­kazníků po celé republice. Jedná se o ryze českého dodavatele, jehož vlastníkem je hlavní město Praha.

Více na: www.ppas.cz/servisni-balicky

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články