Nepovedené plesové šaty: Galerie toho, kam až sahá lidská odvaha

Je libo upíří šaty?
Zdroj: facebook
Roztomilá dvojice.Nedostali jste chuť na marshmallow?Sladěnost není vždy tou nejlepší volbou.Gratulujeme, slečna vypadá jako dort.+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Plesová sezona se nenávratně blíží. Mnohé dámy se tak začínají porozhlížet po šatech, které by z nich udělaly hvězdu večera. Při honu za dokonalou róbou ale častokrát sáhnou vedle.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 16. ledna 2019

Již tradičně je největší výskyt „plesových oblud“ v Americe. Tamější děvčata, hlavně ta, která shánějí šaty na „prom“, touží být středem pozornosti. V tomto ohledu jsou pak schopné si na sebe navléci pomalu kostým párku v rohlíku, jen aby se za nimi všichni otočili.

Americké slečny zkrátka vkusu moc nemají, co je smutnější, zřejmě ani nemají opravdové kamarády, kteří by jim řekli, že v tom, co si právě oblékly a chystají se jít na „ples svého života“, vypadají jako strašáci do zelí. A pak se ještě nechají památečně vyfotit.

Krásná a okouzlující díky čelence
Mohlo by Vás zajímat:

Inspirace 60. léty: Čelenky do vlasů jsou opět v kurzu

Další případ, kde můžete narazit, jsou šaty objednávané přes internet. Hlavně asijské e-shopy kolikrát nabízejí krásné, nadýchané plesové róby s vlečkou, materiál se zdá být vzdušný a modelka na obrázku vypadá jako princezna. O měsíc později vám domů přijde placatý balíček s pomuchlanou záclonou, kamínky na prsou na průhledné látce vás řežou do kůže, podprsenka pod tím vypadá špatně a bez ní byste byla zase za pornohvězdu. Ples za dveřmi a vy máte doma kus přežvýkaného ubrusu.
 
Podívejte se do naší galerie, jakou smůlu měla děvčata všude možně po světě, ať už co se vkusu nebo volby e-shopu týče.

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články