Ombré šaty dobývají srdce nevěst ve světě. A nás to vůbec nepřekvapuje!

Víla, nebo živel? Barevných kombinací je nespočet.
Zdroj: Etsy.com/Taylorannart.com
Ombré šaty dobývají srdce nevěst ve světě. A nás to vůbec nepřekvapuje!Ombré šaty dobývají srdce nevěst ve světě. A nás to vůbec nepřekvapuje!Ombré šaty dobývají srdce nevěst ve světě. A nás to vůbec nepřekvapuje!Ombré šaty dobývají srdce nevěst ve světě. A nás to vůbec nepřekvapuje!+ 11 fotek+ 12 fotek

Svatební sezóna se sice překlenula do závěrečné fáze, to ale neznamená, že neexistuje řada párů, kteří si svou vzájemnou náklonnost touží stvrdit za šustění podzimního listí. Pokud patříte k takovým, berte to jako výhru. Máte totiž ještě čas zvolit dechberoucí svatební garderobu, která právě teď dobývá srdce nastávajících manželek ve světě.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 08. 09. 2016 09:21

Svatební šaty kopírující vlasový styl ombré promění každou nevěstu v éterickou vílu. Perfektně se tak sladily s neutuchajícím trendem květinových věnců, díky kterým ženy ve svůj velký den vypadají přirozeně, zato podmanivě.

Podívejte se do galerie na portréty novomanželek oblečených ve žhavém outfitu, který hraje všemi barvami. Základ zůstává tradičně bílý nebo v odstínu champagne, spodní část je obarvená tak, že to vypadá, jako by nevěsta prošla kaluží plnou barvy.

Barevných kombinací je nespočet – záleží jen na vás, zda toužíte vypadat jako vládkyně moří nebo ohně. Tento trend ale hraje do karet hlavně všem milovnicím podzimu – obarvit si dolní okraj šatů dle odstínů podzimního listí se vysloveně nabízí.

Ombré svatební šaty můžete sehnat na stránkách Etsy.com nebo u módních návrhářů. Sledujte náš web, brzy se na něm objeví návod, jak si takové ombré šaty vytvořit doma.

Zdroj: Bright Side / Mashable

Aleš Cibulka chystá se svým partnerem Michalem Jagelkou stříbrnou svatbu: Být gayem v devadesátkách nebylo vůbec snadné

Aleš Cibulka chystá se svým partnerem Michalem Jagelkou stříbrnou svatbu: Být gayem v devadesátkách nebylo vůbec snadné

Související články

Další články