Trendy velí jasně: do krajkových šortek, pánové!

Svět módy zřejmě zešílel.
Zdroj: Hologramcity.bigcartel.com

Žijeme ve světě, v němž být originální je stále těžší a těžší. Zejména v módě. Je ale příliš jednoduché říct, že „všechno už bylo vymyšleno“. Zvlášť při pohledu na novou pánskou kolekci Lace Me Up.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 5. června 2017

Pokud umíte alespoň trochu anglicky, odvodíte si, že jde o krajkové oblečení. To už samo o sobě zanechává rozmanitá očekávání vzhledem k tomu, že jsou módní kousky určeny pro muže.

Losangeleská značka Hologram City ale zašla mnohem, mnohem dál. Z krajky nechala ušít kraťasy. A sáhla přitom po pastelových odstínech.

Šortky jsou doopravdy celé z krajky. Mají dvě kapsy vepředu a jednu vzadu. Adorují oblíbenou délka nad kolena. A nechybí ani poutka na pásek.

Hologramcity.bigcartel.com

Co si ale k takovým kraťasům vzít za svršek? Aby firma usnadnila mužům rozhodování, do prodeje uvolnila ještě krajkové košile ve stejných barvách! Pánové tak mohou zvolit jednobarevný komplet, nebo se na léto odvázat a zkombinovat třeba růžovou košili a žluté šortky.

Chcete potěšit svého milovaného? Potěšíme i my vás. Hologram City posílá zboží i do České republiky. Za jedny šortky zaplatíte 49 dolarů, což v přepočtu na koruny a při srovnání tuzemských cen není nedosažitelné.

Podle internetových reakcí by partner v takových kraťasech (ne)udělal radost svým drahým polovičkám. Zatímco uživatelka Twitteru s přezdívkou Bash Back by svého kluka v krajkových šortkách milovala zvlášť s kontrastujícím spodním prádlem, takzvaná Cat by se s partnerem rozešla, kdyby je nosil.

Hologramcity.bigcartel.com

Kolekce Lace Me Up značky Hologram City ale už tolik nešokuje, podíváme-li se na její sortiment. Na jejích webových stránkách si můžete koupit třeba síťované kalhoty/tepláky nebo mikinu s vystřiženým břichem.

Inu, extravagance je zdroj nevyčerpatelný.

Jak se vám pastelové šortky líbí? Napište nám do komentářů.

Zdroj: BoredPanda

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Další články