Velký horoskop plný slev: Berani nakoupí víc, než potřebují, Raci myslí hlavně na rodinu, Váhy si pořídí elegantní oblečení

Velký slevový horoskop: Jak to mají se slevami jednotlivá znamení zvěrokruhu?
Zdroj: Freepik
Vodnář (21. 1. – 20. 2.): Vodnáři využijí slevy k nákupu originálních a inovativních produktů, které odpovídají jejich neotřelému životnímu stylu...Ryby (21. 2. – 20. 3.): Ryby si ve slevě rády nakoupí věci, které jim pomohou relaxovat a naladit se na harmonii a klid...Beran (21. 3. – 20. 4.): Berani díky slevám nakoupí víc věcí, než původně plánovali...Býk (21. 4. – 21. 5.): Býci přemýšlí o kvalitě a užitečnosti, takže si ve slevách vyberou jen to, co opravdu potřebují...+ 11 fotek+ 12 fotek

Horoskop dokáže obsáhnout všechny oblasti lidského života. Mezi ně patří i to, jak se jednotlivá znamení zvěrokruhu staví ke slevám. Při příležitosti jarních Dnů Marianne jsme se podívali na zoubek všem znamením zvěrokruhu...

Jana Jánská
Jana Jánská 03. 04. 2024 18:00

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak to mají jednotlivá znamení zvěrokruhu se slevami? Víte, že Berani jim občas podlehnou a pořídí si víc věcí, než původně plánovali? Je také jedno znamení zvěrokruhu, které dbá na kvalitu a ve slevách si pečlivě vybírá. Jak to máte se slevami vy?

Dny Marianne 2024

Jarní Dny Marianne 2024 začínají v pátek 12. dubna a budou probíhat až do pondělí 15. dubna. Bude možné využít slevy až 60 % do více než 2400 obchodů i e-shopů po celé České republice i Slovenské republice.

Kupony na Dny Marianne 2024

Slevové kupóny jsou součástí dubnových vydáních časopisů Marianne, který už je na stáncích a dále Marianne Bydlení a Marianne Venkov a styl, které jdou do prodeje 20. března. Dále je najdete v mobilní aplikaci či v internetovém prohlížeči.

Když je máte rádi, možná vás zaujmou jarní Dny Marianne, které patří mezi největší nákupní svátky u nás. Letos začínají v pátek 12. dubna a potrvají až do pondělí 15. dubna.

Více informací o jarních Dnech Marianne najdete na www.dnymarianne.cz.

Pokud tento článek čtete na mobilním telefonu, můžete si aplikaci stáhnout přímo zde. Slevy v aplikaci stojí 110 Kč. Mobilní aplikace Dny Marianne usnadní vaše nakupování, stále budete mít u sebe nejen přehledně uspořádané nabídky, ale také všechny aktuální informace.

Podívejte se do galerie, jak slevy využijí jednotlivá znamení zvěrokruhu!

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články