Idol žen Antonio Banderas k nepoznání: Po infarktu se proměnil v roztomilého kudrnáče a přiznal šediny

Idol žen Antonio Banderas (63) k nepoznání: Po infarktu se proměnil v roztomilého kudrnáče a přiznal šediny
Zdroj: Profimedia/MGM/Courtesy Everett Collection/koláž Lifee
Herec Antonio Banderas se představil na večírku v rodné Málaze a byl prakticky k nepoznání.Jeho někdejší hříva černých vlasů je pryč. Herec přestal maskovat šediny a zdá se, že i zhubl.Podle všeho s tím souvisí infarkt, který prodělal před šesti lety. Tehdy ho pohotovým zákrokem zachránila o 23 let mladší přítelkyně Nicole Kimpel (na snímku). Herec se od té doby dívá na život i kariéru jinou optikou.Herectví se podle svých slov věnuje už jen v případě, že ho daný projekt těší. Nic jiného od svého povolání neočekává.+ 3 fotky+ 4 fotky

Tytam jsou časy, kdy Antonio Banderas (63) okouzloval ženy uhrančivým pohledem a pečlivě uhlazenými havraními vlasy. Hrdina filmu Desperado se tento týden představil v rodné Málaze v úplně jiné podobě. Za radikální změnou hercovy vizáže nejspíš stojí infarkt, který mu před šesti lety změnil pohled na život i kariéru.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 26. 10. 2023 06:30

Antonio Banderas byl v neděli hlavní hvězdou večírku, konaného na jeho počest ve španělské Málaze. Zatímco umělcův elegantně ležérní outfit připomínal ty, které vynášel v letech největší slávy, jeho celková image se změnila. Antonio podle všeho zhubnul a vlasy si pro tuto příležitost nechal nejen přirozeně kudrnaté, ale ukázal i šediny.

Život mu zachránil aspirin od přítelkyně

Od roku 2017 už totiž necítí potřebu cokoli předstírat. Onoho osudného roku se herec jako každé ráno rozhodl cvičit. Jenže místo blahodárného pocitu v podobě rozproudění krevního oběhu se dostavila bolest na hrudi. Antonio okamžitě poznal, že je zle.

"Naštěstí přítelkyně (čtyřicetiletá investiční bankéřka Nicole Kimpel - pozn. red.) si den předtím koupila ten nejsilnější aspirin na bolest hlavy, jaký je na trhu k dostání," vylíčil v pořadu Jimmyho Kimmela. "Takže mi prášek vložila do úst a tím mi zachránila život. Dostal jsem tak druhou šanci a některé mé životní priority se přirozeně změnily," vylíčil hrdina filmu Zorro: Tajemná tvář, kterého po Nicolině první pomoci odvezla záchranka do nemocnice.

Antonio Banderas už hraje jen pro potěšení

Dnes považuje šest let starý infarkt za jednu z nejlepších věcí, která ho kdy postihla. "Bylo to, jako by mi někdo podal brýle a já konečně viděl, co je v životě důležité," přiznal Banderas v rozhovoru pro magazín Radio Times.

"Vrátil jsem se do Španělska a začal na svou kariéru nahlížet z jiného úhlu. Hraju už jen pro potěšení. Nic jiného mě nezajímá. Život pro mě začíná v momentě, kdy se řekne Akce nebo když jde opona nahoru," poukázal.

Exmanžel hollywoodské star Melanie Griffith (66), který nikdy neholdoval alkoholu, se také po infarktu nadobro vzdal milovaných cigaret. "Kouření byla jedna z nejstupidnějších věcí, které jsem kdy dělal," přiznal později. "Teď se mohu směle prohlásit za šťastlivce, protože ten infarkt mě také mohl zabít," dodal.

Zdroje infromací:
Dailymail.co.uk
Radiotimes.com
Jimmy Kimmel Live

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články