Bachelor Martin Dubovický schovával lásku s Pavlínkou 10 měsíců: Neshody přichází jen u jídla

Martin Dubovický
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Poprvé se spolu ukázali na oficiální akci na pompézním Plese jako Brno.Pavla Vaníčková oblékla černé šaty s korzetem a vysokým rozparkem. Teď spolu "nový" páreček vyrazil na výstavu Titanic v pražských Letňanech. Martin s Pavlou se nechali provést celou výstavou hosteskami v historických kostýmech. + 8 fotek+ 9 fotek

Martin Dubovický a Pavla Vaníčková prožili lásku jako z filmu - doslova. Spojila je reality show Bachelor Česko 2025, kterou Pavla vyhrála, a spolu s titulem také klíč k Martinovu srdci. V rozhovoru pro magazín Lifee.cz promluvili o svém vztahu a také o tom, jak museli lásku dlouho tajit před veřejností. Jaké na sobě zatím vidí zápory? 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 12. 02. 2026 05:01

Martin Dubovický (34) a Pavla Vaníčková (23) poprvé vyrazili do společnosti jako pár na honosný Ples jako Brno. Podruhé na valentýnskou akci, která se vázala k výstavě Titanic v pražských Letňanech. Romantický film s Kate Winslet a Leonardem di Capriem je podle nich dobrý výběr pro valentýnský večer.Naše romantika už ale trvá pěkných pár měsíců,“ připomněla nám Pavla v rozhovoru.

Martin Dubovický musel v průběhu trvání vysílání televizní reality show Bachelor před národem tajit svoji vyvolenou. Za dveřmi bytu ale mohli být sami sebou. Takže té romantiky už jsme stihli nasbírat hodně. Včera jsme byli poprvé spolu ve VIP sekci kina, Pavlínka tam byla poprvé, a hodně jsme si to užili. Šli jsme na trojku Avatara,“ doplňuje Martin. Dali jsme si tolik popcornu, že mě bolelo břicho ještě ráno.

Doporučené video: Rozhovor s loňskou vítězkou Bachelora Sabinou Pšádovou

Martin Dubovický a Pavla Vaníčková jsou pár

Romantika podle Pavly neznamená jen datum v kalendáři. „Myslím, že romantika má spoustu forem – můžete si klidně udělat doma hezkou večeři, zajít na procházku, a nemusíte to ani uměle vytvářet,“ říká blondýnka, která se do svého Bachelora zamilovala i mimo televizní kamery.Zatím pro mě byla nejzásadnější naše první dovolená. Byl to pro mě první zásadní zlomový moment,“ vzpomíná na okamžik, kdy je opustil zvědavý štáb a oni mohli být skutečně sami.

S tím Martin souhlasí. „U mě také. Každá ta dovolená přinesla do našeho vztahu novou etapu, nové vnímání. Na druhé dovolené na Tenerife jsme byli opravdu sami, odkázaní jen na sebe, a když vznikl problém, mohli jsme ho řešit jen spolu,“ pochvaluje si Bachelor.Vztah to určitě posunulo někam jinam. Od té doby už to bylo dost hladké.“

Za tu dobu už stihli vysledovat i to, co by mohlo v budoucnu jejich vztah narušit. A je to jídlo, čehož si mohli všimnout i fanoušci, kteří je sledují na sociálních sítích. „Chce mě vykrmovat. Chce, abych byl tlustej,postěžoval si Martin, majitel záviděníhodného vysportovaného těla. „Ale on mi to dělá taky!“ dodává Pavla na svoji obranu a připomíná jejich půlnoční vaření krupicové kaše s máslem a kakaem.

Bachelor Martin o své Pavlínce: Byla od začátku favoritka

Podle komentářů pod články Martin našel v Pavle tu pravou spřízněnou duši.Přijde nám, že Česko i Slovensko nám hodně přeje. od začátku show byla Pavlínka velká favoritka, a proto jsme spolu reálně odešli. Drží nám to doposud – o žádných hejtech nevím,“ říká spokojeně televizní Bachelor.

Pavla si některých nepříjemných komentářů všimla. „Lidé píšou, že nám to stejně nevydrží, nebo že jsme spolu jen kvůli smlouvě,“ popisuje, co se u lidí opakuje. U většiny z fanoušků ale cítí velkou podporu. „Je to tak pozitivní, že mi to připadá až neuvěřitelné. Moji rodiče přijali Martina taky skvěle, mají ho hrozně rádi,“ svěřila se Pavla.

Rodiče patří mezi jejich největší fanoušky.Ptají se na něj víc než na mě, pořád je zajímá, jak se má. Nešlo by jim to tajit během show, věděli to mezi prvními.“ S tím Martin souhlasí:My jsme spolu od té show reálně fungovali na denní bázi, takže by nebylo ani možné, aby to rodiče nevěděli.“ K žádné prekérní situaci za ty měsíce naštěstí nedošlo, takže na Nově ani nemuseli nic vysvětlovat. „Paradoxně jsme se za tu dobu nepotkali s žádným sousedem, takže tohle jsme nemuseli řešit. Ale vždycky se to dá nějak vyřešit. Dáte kapuci, brýle, čepici a jdete,“ sype Pavla z rukávu své triky. Podle Martina to tak horké nebylo. „Neměli jsme ani jeden problém s tím, že bychom někam nemohli vyrazit spolu, protože ,tam jsou lidi'. Ani jednou.“

Na první společné fotografie nového páru ve společnosti se můžete podívat v naší fotogalerii.

Jiří Lábus exkluzivně pro Lifee: Veselé historky z půl století dlouhé kariéry i jeden skrytý talent

Jiří Lábus exkluzivně pro Lifee: Veselé historky z půl století dlouhé kariéry i jeden skrytý talent

Související články

Další články