Tento malý velký domek je všechno, o čem jste kdy snili

Co je malé, to je pěkné.
Zdroj: Studio Buell Photography / Huffingtonpost.com
Miniaturní domek Alpha Tiny HomeMiniaturní domek Alpha Tiny HomeMiniaturní domek Alpha Tiny HomeMiniaturní domek Alpha Tiny Home+ 3 fotky+ 4 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Minidomky se těší stále větší oblibě. Model Alpha Tiny Home je jeden z těch prvotřídních.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 22. srpna 2016

Tento mikro domek představuje vlajkový model společnosti New Frontier. Disponuje plochou pouhých 23 metrů čtverečních, avšak lze ho plně uzpůsobit potřebám jeho majitele. Nic by vám v něm ale určitě nechybělo.

Pyšní se vysouvací terasou a markýzou, dřevěnými podlahami, obřími okny i vanou/vířivkou. Nad koupelnou ve zvýšeném patře se rozkládá dechberoucí manželská postel s lucerničkami místo lampiček.

Co ale odzbrojí úplně nejvíc, je jídelna. Správně, není vidět. To proto, že se jídelní stůl vysouvá zpod kuchyně. A pojme neuvěřitelných osm lidí!

Pořizovací cena tohoto originálního domku je překvapivě vysoká – činí zhruba 2 260 000 korun. Podle výkonného ředitele New Frontier Davida Latimera ale zcela odpovídá jeho kvalitám.

„Design, použité materiály, řemeslné zpracování, multifunkční nábytek, optimalizace prostoru… to všechno je na špičkové úrovni,“ konstatoval Latimer v rozhovoru pro server Huffington Post.

Projděte se v miniaturním domku a posuďte sami, zda nepřeháněl.

Zdroj: Refinery29, The Huffington Post

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články