I police mohou mít duši. 5 inspirativních fotografií, které prozrazují o majiteli víc, než může tušit

Stejně jako jiné interiérové prvky, i police by měly odrážet vaši osobnost.
Zdroj: Drawhome.com
Perfektní police pro všechny, kteří nedokážou navštívit obchod s upomínkovými předměty, aniž by si něco nekoupili.Nesnášíte nudné neutrální barvy jako je šedá, bílá či béžová? V tom případě budete z těchto polic nepochybně nadšeni.A nyní něco pro jedince, kteří raději tráví volný čas obdivováním obrazů, soch, plasti než čtením knih.Co dávají najevo tyto police? „Miluji textury a tvary, ale na odpočinek u dobré knihy mě moc neužije. Jsem hyperaktivní a pořád musím něco organizovat, vylepšovat a tak dále.“+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Patříte k náruživým čtenářům či sběratelům? Pak nutně potřebujete bytelné, prostorné a v neposlední řadě stylové police!

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 13. července 2016

Není police jako police. Některé z nich jsou nízké, jiné vysoké, některé úzké, jiné široké… Na každý pád však platí, že stejně jako jiné interiérové prvky, i police by měly odrážet vaši osobnost.

Pokud tedy například rádi shromažďujete různé suvenýry z cest, máte slabost pro pestré barvy nebo zbožňujete chození do muzeí či uměleckých dílen, na vzhledu vašich polic by se to rozhodně mělo projevit.

Jak toho dosáhnout? Pro začátek si prohlédněte si naši komentovanou galerii, ve které uvidíte, jak se s tímto úkolem vypořádali jiní. A kdo ví – třeba v ní najdete i řešení, které vás osloví natolik, že se rozhodnete ho napodobit.

Zdroj: MyDomaine

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články