Ať žije viktoriánská noblesa! Tento kouzelný rodinný dům je ověnčen hned několika cenami

Designéři dávkovali viktoriánský přepych s opatrností.
Zdroj: Bloglovin.com
Ať žije viktoriánská noblesa! Tento kouzelný rodinný dům je ověnčen hned několika cenamiAť žije viktoriánská noblesa! Tento kouzelný rodinný dům je ověnčen hned několika cenamiAť žije viktoriánská noblesa! Tento kouzelný rodinný dům je ověnčen hned několika cenamiAť žije viktoriánská noblesa! Tento kouzelný rodinný dům je ověnčen hned několika cenami+ 7 fotek+ 8 fotek

Figtree House se nalézá se na východním předměstí Sydney a nedávno prošel kompletní rekonstrukcí. A je natolik přitažlivý, že „vybrakoval“ prvenství hned v několika soutěžích!

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 15. 03. 2018 17:48

Současní majitelé Figtree House – pár s malými dětmi – toužili po tom, aby jejich domov vyzařoval různé nálady a současně vyhovoval všem potřebám, které mladá rodina má. Proto se obrátili na společnost Arent&Pyke. A ta jim tento sen splnila.

Její přístup k dekorování domů plně respektuje skutečnost, že tento proces představuje evoluci osobnosti, životního stylu a estetiky. Hlavním kritériem při výběru a rozmísťování nábytku s doplňky proto bylo to, aby se do vzniklého interiéru snadno daly přidávat nové prvky.

V útrobách této povedené nemovitosti můžete mimo jiné obdivovat tmavě modré či stříbřitě šedé stěny, tapety s dekorem listů nebo dřeva a rozsáhlou sbírku současného umění. To vše okořeněné špetkou puncu viktoriánské éry.

Figtree House zabodoval hned v několika prestižních soutěžích, jako Australian Interior Design Awards 2015 nebo Belle Coco Republic Interior Design Awards 2015. Chcete vidět, jak taková prestižní nemovitost vypadá zevnitř? Neváhejte a vstupte:

Už jste viděli nóbl sídlo, v němž zanechali stopy Rihanna nebo Bruce Willis?

Zdroj: Bloglovin'

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články