DIY: Utáhněte opasek fotorámečku! Dodáte vašemu bydlení šarm i útulnost

Malý krok pro rámeček, ale velký skok pro vaše bydlení. Fotografie zavěšené na pásku dodají vašemu domovu osobní prvek!
Zdroj: ABeautifulMess.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Ti, co se čerstvě přestěhovali, to dobře znají – i přes základní vybavení působí nové útočiště tak nějak odtažitě. Chybí mu osobní prvek, srdeční záležitost. Tyto kouzelné fotorámečky z dílny A Beautiful Mess jsou přesně tím, co vaše bydlení potřebuje!

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 4. února 2018

Tajnou ingredienci vašeho interiéru zhotovíte za 10 minut. Budete potřebovat jen dřevěné fotorámečky, stejný počet fotografií a pásků, nůžky, lepidlo a hřebíčky s kladivem.

Vyberte nejmilovanější fotografie a nechte si je vytisknout. Dejte si pozor, aby se hlavní dění na snímku nevyskytovalo na okrajích – fotografii budete stříhat do kulatého tvaru, který padne rámečku.

ABeautifulMess.com

Je čistě na vás, jestli zvolíte jeden, tři, dva menší nebo dva větší rámečky. Anebo použijte stará zrcátka, která pro dobro věci rozbijete. Sledujte cenovou nabídku v supermarketech nebo prodejnách bytových doplňků – mnohdy seženete zrcátka levněji než samotné rámečky.

Teď už jen stačí rámečky přetřít oblíbenou barvou. Než zaschnou, připravte si pásky. Ty zapněte v místě podle toho, jak chcete, aby se rámečky prověsily. Zasuňte snímky do rámečků. Pásky potřete lepidlem v místě dotyku s rámečkem a obě plochy spojte. Zatlučte hřebíky a voilá – nástěnné fotoalbum je na světě!

ABeautifulMess.com

TIP: Kulaté fotorámečky nemá doma každý, oblé hodiny ale zaručeně ano. Utáhněte jim opasek! Každý předmět se stopami vaší DNA pomůže tomu, aby chladné bydlení pookřálo.

LaMaisondAnnaG.blogspot.cz

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články