Fit a krásnáTestováníSoutěže

Dosluhuje vám kotel? Plynaři vám pomohou s výměnou

Dosluhuje vám kotel? Plynaři vám pomohou s výměnou
Zdroj: Pražská plynárenská, a.s.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Pražská plynárenská přichází v rámci probíhající zimní sezony se zajímavou nabídkou pro ty odběratele plynu, jejichž plynový kotel pomalu dosluhuje a kteří jsou tak nuceni uvažovat o jeho výměně.

Komerční článek

Aktuálně nabízí příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový a moderní, od renomované značky Viessmann nebo Buderus a dále slevu až cca 20 tisíc Kč při koupi kotle a jeho instalaci. Cenové zvýhodnění je k dispozici pro nové a stávající zákazníky, kteří se společností prodlouží smlouvu týkající se dodávky zemního plynu.

Nabídka je časově omezená, proto se neváhejte podívat na www.ppas.cz/akce-kotle. Nedostatek finančních prostředků pak můžete vyřešit spolu s partnerem Pražské plynárenské, Modrou pyramidou.

Podobně je svým zákazníkům Pražská plynárenská nápomocna i při výměně dalších plynových spotřebičů. Řešení však společnost nabízí i pro ty, kterým jejich plynový spotřebič vypoví službu zcela náhle a nečekaně uprostřed zimy. Jako jeden z mála tuzemských dodavatelů plynu provozuje asistenční službu, která se o opravu porouchaného spotřebiče postará.

Nechceme ve vztahu ke svým zákazníkům končit pouze tím, že jim spolehlivě dodáme energii. Jdeme dále a snažíme se jim navíc poskytovat i související užitečné služby, které mohou potřebovat“, uvedl v této souvislosti předseda představenstva společnosti Ing. Pavel Janeček.

Pražská plynárenská je druhým největším tuzemským dodavatelem zemního plynu a jedním z tzv.  tradičních hráčů na trhu, který dodává zemní plyn a elektřinu více než 400 tisícům zákazníků po celé republice. Jedná se o ryze českého dodavatele, jehož vlastníkem je hlavní město Praha.

Komerční článek

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články