Lebedit u rybníka a ztratit se v olivovém háji... Prohlédněte si bývalé sídlo Robina Williamse

Dům, ve kterém žil představitel paní Doubtfirové, vypadá opravdu úchvatně.
Zdroj: sf.curbed.com
Lebedit u rybníka a ztratit se v olivovém háji... Prohlédněte si bývalé sídlo Robina WilliamseLebedit u rybníka a ztratit se v olivovém háji... Prohlédněte si bývalé sídlo Robina WilliamseLebedit u rybníka a ztratit se v olivovém háji... Prohlédněte si bývalé sídlo Robina WilliamseLebedit u rybníka a ztratit se v olivovém háji... Prohlédněte si bývalé sídlo Robina Williamse+ 7 fotek+ 8 fotek

Luxusní vila v kalifornském Napa Valley, která patřila tragicky zesnulému Robinu Williamsovi, se nedávno prodala za cirka 440 milionů korun. Šťastný majitel bude moct dosytosti uzobávat z darů olivovníků a vinné révy. A nejen to.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová10. 08. 2016 13:46

Dotyčná nemovitost je pojatá ve středomořském stylu a nachází se na pozemku o rozloze přibližně 2,5 kilometrů čtverečních.

Samotný dům disponuje plochou 1 858 metrů čtverečních. Mimo jiné se může chlubit pěti ložnicemi, deseti koupelnami, vinným sklepem, domácím výtahem a promítacím sálem.

Součástí sídla je také tenisový kurt, „nekonečný“ bazén, vyhlídková věž, rybník, vinice a olivový háj.

Nový majitel se tak zde nepochybně bude cítit jako v bavlnce. A kdo ví – třeba si najme i vlastní paní Doubtfirovou (z filmu Táta v sukni, v němž Williams exceloval), aby mu pomohla se o tuto rozsáhlou domácnost postarat…

Zdroj: Popdust

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Související články

Další články