Pryč s touto věcí v domě! Může ublížit vašim dětem

Skleněné konferenční stolky mohou být hodně nebezpečné.
Zdroj: Pinterest.com
Skleněné stolky vypadají velmi elegantně......ale pokud máte malé děti, raději byste se jich měli zbavit.Mohou se totiž rozbít mnohem snadněji, než si nejspíš myslíte......a způsobit vašemu potomkovi nepříjemné zranění.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Slavný interiérový designér Nate Berkus se před časem stal hrdým otcem dcery Poppy. A jednou z věcí, které udělal po jejím narození, bylo to, že se zbavil všech stolů se skleněnými deskami.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 31. ledna 2017

Nate a jeho partner Jeremiah Brent poměrně rychle zjistili, že tento typ nábytku představuje pro děti vážnou hrozbu.

„Poppy nečekaně vzala misku a mrštila ji na skleněný konferenční stolek, který jsme měli v ložnici celá léta,“ konstatoval Berkus v rozhovoru pro server POPSUGAR.

K překvapení všech se tabulka rozbila. Poppy sice vyvázla bez újmy, ale její rodiče dospěli k rozhodnutí, že dokud jí nebude minimálně pět, stolky se skleněnými deskami v jejich interiéru nemají místo.

Nate a Jeremiah rozhodně nejsou jediní, kdo hrozící riziko podcenil. Ze studie provedené United States Consumer Product Safety Commission plyne, že v roce 2009 muselo navštívit lékařskou pohotovost celkem 143 070 dětí ve věku pěti a méně let, které se nepříjemně zranily právě o stůl.

Na trhu jsou sice dostupné i kousky s tvrzeným sklem, ale ani ty nevydrží všechno. Nejlepší řešení je tedy to, které zvolil výše zmíněný pár.

Zdroj: POPSUGAR

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články