Úžasné graffity i tapety s lebkami. Podívejte se, jak bydlí americká hipsterská rodina

Čerství rodiče Bree a Andy Rybackovi se přestěhovali do Washingtonu, D.C. Přitahoval je zdejší multikulturalismus i kulturní duch města.
Zdroj: Houzz.com
Čerství rodiče Bree a Andy Rybackovi se přestěhovali do řadového domku z 60. let ve Washingtonu, D.C. Přitahoval je zdejší multikulturalismus, vysoká koncentrace mladých lidí i kulturní duch města.Původní cihlová zeď z 60. let je pro pár jedním z nejoblíbenějších prvků v domě. Předtím byla zakrytá sádrokartonem, který Bree s Andym nechali během rekonstrukce strhnout.Bree Ryback vede úspěšný blog Capitol Romance zaměřený na netradiční, hipsterské svatby. Protože pracuje z domova, potřebovala pro sebe kreativní zázemí, které by podporovalo její alternativní způsob přemýšlení. I proto si v pokoji vyvěsila plátno s graffiti od místního umělce.Washington, D.C. pulsuje životem - pro mladé rodiče je tak ideálním místem pro život. I proto v interiéru nešetřili motivy města ani zářivými barvami.+ 10 fotek+ 11 fotek

I když se vám narodí dítě a usadíte se, nemusíte hned nazouvat stařecké bačkory. Důkazem jsou čerství američtí rodiče Bree a Andy Rybackovi. Ti svůj mladický smysl pro výstřednost dokonce vystavili na odiv – když svůj dům ve Washingtonu, D.C. vyzdobili graffity a tapetami s lebkami.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 01. 02. 2018 20:25

Na ploše 139 m2 si rodiče malé Evelyn dopřáli kuchyni ve stylu amerického retro motorestu, dále tři ložnice a dvě koupelny. A jedna z nich je symbolickou třešničkou designu interiéru. Temnou místnost rozjasňuje pouze zrcadlo s pozlaceným rámem. A provokativní zlato-černá tapeta s motivy lebek.

Tmavé odstíny vévodí prakticky celému domu. Až na několik výjimek – původní cihlovou zeď z 60. let či velkoformátové plátno s graffiti od místního umělce. Nezapomeňme ani na ostře žluté detaily, které dokazují, že Rybackovi nemají depresivní sklony, zato vyvinutý smysl pro hravost.

Houzz.com

Mladý pár si libuje v nepředstírané i stylizované „ošuntělosti“, trendech i životu v multikulturním prostředí. A tak mu s přihlédnutím na místo bydliště nelze předpovídat nic jiného než spokojenou budoucnost. Hlavní město Spojených států je tepnou nezávislé kultury, stejně jako mraveništěm národností a ras. Podívejte se, jak útulný může být syrově zařízený interiér plný industriálních a starožitných prvků!

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články