Úžasné graffity i tapety s lebkami. Podívejte se, jak bydlí americká hipsterská rodina

Čerství rodiče Bree a Andy Rybackovi se přestěhovali do Washingtonu, D.C. Přitahoval je zdejší multikulturalismus i kulturní duch města.
Zdroj: Houzz.com

I když se vám narodí dítě a usadíte se, nemusíte hned nazouvat stařecké bačkory. Důkazem jsou čerství američtí rodiče Bree a Andy Rybackovi. Ti svůj mladický smysl pro výstřednost dokonce vystavili na odiv – když svůj dům ve Washingtonu, D.C. vyzdobili graffity a tapetami s lebkami.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 30. ledna 2018

Na ploše 139 m2 si rodiče malé Evelyn dopřáli kuchyni ve stylu amerického retro motorestu, dále tři ložnice a dvě koupelny. A jedna z nich je symbolickou třešničkou designu interiéru. Temnou místnost rozjasňuje pouze zrcadlo s pozlaceným rámem. A provokativní zlato-černá tapeta s motivy lebek.

Tmavé odstíny vévodí prakticky celému domu. Až na několik výjimek – původní cihlovou zeď z 60. let či velkoformátové plátno s graffiti od místního umělce. Nezapomeňme ani na ostře žluté detaily, které dokazují, že Rybackovi nemají depresivní sklony, zato vyvinutý smysl pro hravost.

Houzz.com

Mladý pár si libuje v nepředstírané i stylizované „ošuntělosti“, trendech i životu v multikulturním prostředí. A tak mu s přihlédnutím na místo bydliště nelze předpovídat nic jiného než spokojenou budoucnost. Hlavní město Spojených států je tepnou nezávislé kultury, stejně jako mraveništěm národností a ras. Podívejte se, jak útulný může být syrově zařízený interiér plný industriálních a starožitných prvků!

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Další články