Tento srub jako by vypadl ze snu. Je sněhobílý a skýtá úchvatný výhled na jezero

Bílý srub se nachází ve městě Milwaukee v americkém státě Wisconsin.
Zdroj: Onekindesign.com

Jak se žije v pohádce? Možná jsme našli odpověď – tento bílý srub u jezera ve wisconsinském městě Milwaukee je natolik okouzlující, že těžko uvěříte jeho pozemskému původu.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 29. ledna 2018

Studio Jessica Jubelirer Design odvedlo práci, za kterou by se nestyděl čaroděj. Srub v americkém státě Wisconsin navrhlo tak, že vypadá, jak kdyby na něj nasněžilo. Ale zevnitř.

K tomuto optickému klamu postačil jednoduchý trik – natřít interiér venkovského domu bílým mořidlem. V kombinaci s nebývalým množstvím bílého denního světa, které propouští okna od podlahy ke stropu, pak designéři dosáhli těsného spojení s přírodou. Ne náhodou si tak hosté tohoto odpočinkového sídla mohou připadat jednou nohou venku.

Nezvykle vzdušný srub uzemňuje kontrastující vintage nábytek a nespočet rustikálních detailů, od ornamentických polštářů po bohatě zdobené nádobí. Již na pohled je jasné, že za výrobou každého předmětu stojí hodiny práce. Kreativní kolektiv vytvořil neotřelé a moderní vesnické sídlo, které vzdává hold tradicím. Nakoukněte do něj ve fotogalerii!

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Další články