Tento srub jako by vypadl ze snu. Je sněhobílý a skýtá úchvatný výhled na jezero

Bílý srub se nachází ve městě Milwaukee v americkém státě Wisconsin.
Zdroj: Onekindesign.com

Jak se žije v pohádce? Možná jsme našli odpověď – tento bílý srub u jezera ve wisconsinském městě Milwaukee je natolik okouzlující, že těžko uvěříte jeho pozemskému původu.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 29. 01. 2018 19:13

Studio Jessica Jubelirer Design odvedlo práci, za kterou by se nestyděl čaroděj. Srub v americkém státě Wisconsin navrhlo tak, že vypadá, jak kdyby na něj nasněžilo. Ale zevnitř.

K tomuto optickému klamu postačil jednoduchý trik – natřít interiér venkovského domu bílým mořidlem. V kombinaci s nebývalým množstvím bílého denního světa, které propouští okna od podlahy ke stropu, pak designéři dosáhli těsného spojení s přírodou. Ne náhodou si tak hosté tohoto odpočinkového sídla mohou připadat jednou nohou venku.

Nezvykle vzdušný srub uzemňuje kontrastující vintage nábytek a nespočet rustikálních detailů, od ornamentických polštářů po bohatě zdobené nádobí. Již na pohled je jasné, že za výrobou každého předmětu stojí hodiny práce. Kreativní kolektiv vytvořil neotřelé a moderní vesnické sídlo, které vzdává hold tradicím. Nakoukněte do něj ve fotogalerii!

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články