Chcete letět za teplem? Tak vyzkoušejte thajskou Pattayu!

V místních obchodech najdete opravdu všechno – od textilu, přes výrobky z kůže až po sluneční brýle a elektroniku.
Zdroj: Media:list
Z hlavního města Bangkoku, kam přiletí většina turistů, se do Pattaye dostane po pohodlné dálnici za hodinu a půl.Pattaya nabízí exkluzivní nabídku v nejrůznějších oblastech – ať už jde o možnosti koupání, nabídku gastronomických zážitků nebo třeba možnosti zábavy po setmění.Celé město zažívá neobyčejný stavební boom. Každým rokem se otevírají další nové a nové turistické atrakce – zábavní parky, ZOO nebo třeba akvária.attaya už dávno není tím ušmudlaným letoviskem, kterému je lepší se vyhnout. Ostatně statistická čísla hovoří jasně. Z šestnácti milionů turistů, kteří ročně do Thajska vyrazí, jich do Pattayi zavítá celých pět milionů.+ 1 fotka

Thajsko patří mezi nejoblíbenější destinace, kam se Češi vydávají v zimě za sluníčkem. Jenže Thajsko nabízí spousty letovisek, tak které z nich si vybrat? My jsme se rozhodli zvolit Pattayu.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 25. 01. 2017 07:34

Z hlavního města Bangkoku, kam přiletí většina turistů, se do Pattaye dostane po pohodlné dálnici za hodinu a půl. Možnosti k ubytování jsou nepřeberné. Od levné ubytovny pro batůžkáře až po ty nejluxusnější hotelové řetězce. Vedle ubytování ale Pattaya nabízí exkluzivní nabídku i v dalších oblastech – ať už jde o možnosti koupání, nabídku gastronomických zážitků nebo třeba možnosti zábavy po setmění.

Diskoték a barů najdete v Pattaye skutečně stovky. A každý si přijde na své. Celé město zažívá neobyčejný stavební boom. Každým rokem se otevírají další nové a nové turistické atrakce – zábavní parky, ZOO nebo třeba akvária. 

I díky tomu je tohle město také jedním z nejlepších míst pro nákupy. V místních obchodech najdete opravdu všechno – od textilu, přes výrobky z kůže až po sluneční brýle a elektroniku. A Pattaya je i skvělým místem pro výlety do okolí, které je doslova přecpané zajímavými místy, které přímo volají po tom, abyste je navštívili. V Pattaye zkrátka můžete zažít téměř cokoliv, ale zcela určitě tam nezažijete nudu.

Zdroj: Tisková zpráva

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články