Vyzkoušejte město Pattaya v Thajsku. Teplo není zdaleka jediným lákadlem

Pattaya je nádherná.
Zdroj: Media list
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Thajsko je země snů, kam chce jet na dovolenou skutečně každý a minimálně jednou by to měl také zkusit. Pattaya je pro začátečníky ideální. A lákadlem není zdaleka jen sluníčko, navštívit můžete i zoo nebo zábavní parky.

Lenka Šebestová
Lenka Šebestová 16. dubna 2018

Z hlavního města Bangkoku, kam přiletí většina turistů, se do Pattaye dostane po pohodlné dálnici za hodinu a půl. Možnosti ubytování jsou nepřeberné. Od levné ubytovny pro batůžkáře až po ty nejluxusnější hotelové řetězce. Vedle ubytování poskytuje ale Pattaya exkluzivní nabídku i v dalších oblastech – ať už jde o možnosti koupání, nabídku gastronomických zážitků nebo třeba možnosti zábavy po setmění.

Cestování letadlem může být někdy zdlouhavé a únavné.
Mohlo by Vás zajímat:

Zaměstnanci letišť prozradili 3 skvělé triky, které vám ulehčí cestování letadlem

Diskoték a barů najdete v Pattaye skutečně stovky. A každý si přijde na své. Celé město zažívá neobyčejný stavební boom. Každým rokem se otevírají nové a nové turistické atrakce – zábavní parky, zoo nebo třeba akvária. 

I díky tomu je tohle město také jedním z nejlepších míst pro nákupy. V místních obchodech najdete opravdu všechno – od textilu přes výrobky z kůže až po sluneční brýle a elektroniku. A Pattaya je i skvělým místem pro výlety do okolí, které je doslova přecpané zajímavými místy, jež přímo volají po tom, abyste je navštívili. V Pattaye zkrátka můžete zažít téměř cokoliv, ale zcela určitě tam nezažijete nudu.

Bývalá primátorka Prahy Adriana Krnáčová o rakovině prsu: Partner mě opustil, nechtěl být s nemocnou ženou

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články