Fit a krásnátestovánísoutěže

Zaměstnanci letišť prozradili 3 skvělé triky, které vám ulehčí cestování letadlem

Thumbnail # Zaměstnanci letišť prozradili 3 skvělé triky, které vám ulehčí cestování letadlem

Zdroj:Joshua Lot/Businessinsider.com

Často létáte? Pak vám jistě přijdou vhod tři báječné „letištní hacky“, které vám vaše cesty neuvěřitelně usnadní.

Barbara Lorenzová 25. srpna 2016

To, že následující triky mají potenciál ušetřit nemálo času i peněz, potvrdili i samotní zaměstnanci letišť. Jestli se vám tedy naskytne příležitost, rozhodně neváhejte a vyzkoušejte je!

Trik č. 1 – přeprava zavazadel. Snažte se najít takový zavazadlový vozík, který stojí volně, a nemusíte tudíž za jeho vypůjčení platit. Pokud v něm už nějaká mince je, tak na jeho použití dokonce ještě vyděláte.

Trik č. 2 – ztráty a nálezy. Potřebujete-li naléhavě třeba nabíječku na mobil, zkuste nejprve vyrazit do ztrát a nálezů a zeptat se tam. Všechny věci zde na své právoplatné majitele čekají 90 dní a po uplynutí této lhůty si je může odnést kdokoliv jiný.  Třeba budete mít kliku!

Trik č. 3 – řešení zrušených či přebookovaných letů. Noční můra snad každého cestovatele, přestože nemusí být proč. Místo čekání v nekonečných frontách zavolejte na zákaznickou linku svých aerolinek (800). Jejich telefonní operátor totiž může udělat totéž, co agent u brány. Úplně nejefektivnější je stoupnout si do fronty a současně vytočit číslo – buď jako prvního seženete operátora, nebo agenta.

Zdroj: MyDomaine, Business Insider

Podobné články

Zavří­t reklamu