Highjump v obležení umělkyň — dorazí Kaa i Paulina

Kaa miluje atmosféru lomu v Hřiměždicích.
Zdroj: Highjump
Paulina dorazí na Highjump.Kaa a Paulina si hodlají tuto akci náležitě užít.Kaa miluje atmosféru lomu v Hřiměždicích.Paulina i Kaa jsou velmi šikovné mladé ženy.+ 1 fotka+ 2 fotky

Když jsme poprvé přišli do lomu v Hřiměždicích a řekli si, že tam uděláme úvodní ročník závodů Highjump, nikdo nás neznal.

Pavel Dvořák
Pavel Dvořák 30. července 2018

Celá akce byla dělaná pro partu kamarádů. My jsme ale vydrželi a řekli si, že to zkusíme, půjdeme vlastní cestou, nikdo nám nebude diktovat, budeme si dělat highjump tak, jak se líbí nám. Rok od roku akce rostla, rok od roku jezdili závodit lepší a lepší skokani, kteří si o lomu v Hřiměždicích povídali mezi sebou, ve vlastní komunitě. Prostě jsme začali. Když to nezkusíš, nemůžeš nikdy zažít ty úžasné pocity satisfakce. Letos jsme si společně s naším partnerem Desperados řekli, že bychom rádi podpořili ty, kteří to mají podobně. Ty, co na highjumpu potkáváme již roky a nebo se prostě jen okolo sebe motáme. Ty, o kterých víme, že mají chuť to zkusit a věnovat se něčemu, čemu dnes věří třeba jen oni. Rádi bychom těmito příběhy inspirovali třeba ty, kteří mají podobné myšlenky, k tomu, aby zkusili začít.

Dnes bychom vám rádi představili Kaa a Paulinu. Dvě holky ze Slovenska, které v roce 2014 založily vlastní časopis Kink, ve kterém informují své čtenáře o aktuálním dění především v oblasti umění. Kaa je také aktivní DJkou a je považována za vycházející hvězdu pražské alternativní scény. Paulinu zase můžete často potkat s foťákem v ruce, se kterým nejen fotí, ale také natáčí videa. Obě slečny se živí jako videokurátorky média banky POND5. Nedávno uspořádaly vlastní event, na který pozvaly nejen své čtenáře, ale také kamarádky DJky, tatérky a producentky oblečení.

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Další články