Nápaditá žena vymyslela skvělou pomůcku, díky které už nebudete postrachem cestujících

S NodPodem už nebudete ve spánku atakovat spolusedícího.
Zdroj: Boredpanda.com

Patříte k lidem, kteří v letadle, vlaku či autobusu nedokážou usnout? Paula Blankenship má pro vás ideální řešení.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 19. 09. 2016 12:40

Paula po mnoha bezesných cestách dospěla k závěru, že už to stačilo a vytvořila takzvaný NodPod – jakousi hamaku pro hlavu.

„Důvod, proč je těžké během cestování odpočívat nebo spát, je skutečnost, že nemůžete držet svou hlavu, krk a záda kolmo a pod úhlem 90 stupňů podobném tomu, jako když v noci spíte v posteli,“ vysvětlila pro server BoredPanda. „Tento polštář problém vyřeší.“

Popruhy pro upevnění na sedadlo jsou navíc navrženy tak, aby nepřekrývaly obrazovku člověka sedícího za vámi.

Polštářek NodPod si můžete předobjednat na startupovém portálu KickStarter a to za částku 25 amerických dolarů, v přepočtu za 600 korun.

Zdroj: BoredPanda

Vítejte! v domě dvorního fotografa Karla Gotta: Dva obýváky i srub zdobený Vinnetouem nám ukázal František Jirásek

Vítejte! v domě dvorního fotografa Karla Gotta: Dva obýváky i srub zdobený Vinnetouem nám ukázal František Jirásek

Související články

Další články