Samujana aneb úchvatný vilový komplex v Thajsku

26. května 2016
Dailymail.co.uk
Dailymail.co.uk

Preferujete ubytování v soukromí před klasickými hotely? Pak budete ze Samujany nepochybně nadšeni.

Komplex Samujana se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Koh Samui. Je tvořený celkem 36 vilami, které se liší svou velikostí. Všechny jsou nicméně zařízené v moderním thajském stylu.

Hosté se zde mohou věnovat celé řadě nejrůznějších aktivit. Chcete si zacvičit jógu? Projet se lodí při západu slunce? Žádný problém. V případě zájmu se klidně můžete zapsat i na rychlokurz bojového umění Muay Thai. Netřeba asi dodávat, že dostanete osobního trenéra…

„Skromnějším“ jedincům ale jistě postačí relaxovat v „nekonečných bazénech“, kochat se výhledem na moře, chytat bronz a večer si zajít do luxusního soukromého kinosálu na dobrý film.

Kam si naopak nezajdete, je restaurace – v Samujaně totiž žádné nejsou. Pokud dostanete hlad, prostě kontaktujete pokojovou službu a během několika minut se váš jídelní stůl bud prohýbat pod talíři s vyhlášenými thajskými specialitami.

Doplňme, že pronájem nejmenší vily s šesti ložnicemi vyjde v přepočtu na 23 tisíc korun. Samozřejmě za noc. Tato cena zahrnuje snídani, přesun z letiště a služby personálu. Inu, lepší než drátem do oka, jak se říká… 

Pojďte se pokochat:

Mohlo by vás zajímat:

Zdroj: MailOnline