Denní horoskop na 12. dubna 2024: Vodnáři zažehnají partnerskou rozepři, Váhy by měly omezit nakupování

Denní horoskop na 12. dubna 2024: Vodnáři dnes zažehnají partnerskou krizi
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na pátek 12. 4. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 12. 04. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Z finančních potíží vám pomůže někdo, od koho byste to nečekali. Doutnající partnerskou rozepři lehce zažehnáte, pokud si věci nebudete brát moc osobně.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Počítejte s tím, že se dočkáte zklamání od člověka, na němž vám velice záleží. Pokuste se nevynášet soudy dříve, než vychladnete. Některá slova už zpátky nevezmete a později byste jich litovali.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nenechte se uvrtat do nesmyslné investice, ať nepohoříte. V lásce panuje setrvalý stav – střídavě oblačno, občas přeháňky. Netlačte na pilu a dejte tomu volný průběh.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop prozrazuje, že vás čeká náročný a současně poučný den. Připravte se na to, že se dostanete do situace, při níž se pořádně zapotíte. Nebojte se, svým originálním přístupem z toho vybruslíte...

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Tento den přeje přátelským setkáním a návštěvám kulturních akcí. Nepřehánějte to s poučováním všech lidí okolo, vaši blízcí už si z toho dělají legraci. Snažte se vytvořit pohodovou atmosféru, ostatní to ocení.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nevyhledávejte chvilková dobrodružství a naučte se vážit si stabilních vztahů. Sice to vypadá, že za plotem je tráva zelenější, ale nezapomínejte na rodinu...

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Všechny povinnosti stihnete dokončit v termínu, nemusíte mít obavy z průtahů. Večer můžete s pocitem dobře odvedené práce vyrazit na skleničku a věnovat se už jen zábavě. Koukejte si to pořádně užít.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy vám radí, ať zapomenete na předsudky a zkusíte lépe poznat i ty, které jste doposud odmítali. Je docela možné, že nakonec objevíte člověka, s nímž toho máte hodně společného.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Omezte své výdaje a zvažte každý nákup dražších položek. Prostudujte si recenze, promyslete si to a pak teprve nakupujte. Nechte svou lásku k luxusu raději odpočívat, protože některým lidem to může začít vadit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop říká, že se vám bude dařit po všech stránkách. Každého zaujmete svou přirozenou autoritou, energií a inovativními nápady. Večer vyrazte posedět se svými přáteli u sklenky dobrého pití.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Připravte se na to, že budete muset řešit nepříjemné záležitosti a problémům se nevyhnete. Nepanikařte a dejte si záležet na perfektní organizaci, abyste celou situaci více nezkomplikovali.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Odpoledne máte šanci na fakt skvělou koupi něčeho, co jste již delší dobu sháněli. Neotálejte s nákupem, než vám to někdo vyfoukne. Příležitost by se nemusela opakovat...

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články