Dagmar (36): Kvůli finančním problémům jsem začala dělat placenou společnici. Expřítel zareagoval neskutečným způsobem

krása
zamyšlení
smutek
Zdroj: Freepik

Dagmar se rozešla s přítelem a zůstala sama na dvě malé dětmi. Nejenže se musela předčasně vrátit do práce, ale potřebovala ještě přivýdělek. Všechno změnila nabídka pracovat po nocích ve striptýzovém klubu jako společnice. Okolí ji sice odsoudilo, ale bývalý přítel se k ní překvapivě vrátil.

Jana Jánská
Jana Jánská 08. 02. 2024 13:00

Po rozchodu s Radkem jsem přišla o střechu nad hlavou a zůstala sama s dětmi, které chodily ještě do školky. Musela jsem se vrátit do práce, ani tak mi ale peníze nestačily na pokrytí všech základních potřeb. Přítel mi finančně nepomohl. Moje situace ho nezajímala, děti totiž nebyly jeho, ale z mého předchozího vztahu. Začala jsem zoufale hledat přivýdělek a to vedlo k nečekaným událostem.

Kamarádka mi nabídla práci ve striptýzovém klubu

Netušila jsem, jak náročné je sehnat solidní brigádu. Jedna firma se mnou přestala komunikovat těsně před nástupem, další mi nabídla mizerné peníze. Do třetice jsem nastoupila jako noční výpomoc do pekárny, ale po měsíci mi řekli, že už mě nepotřebují. 

Nebyl čas ztrácet čas. Přijala jsem tak nabídku kamarádky, která pracovala ve striptýzovém klubu. „Dášo, neboj, není to nic náročného. Stačí, když budeš sexy oblečená a flirtovat se zákazníky,“ lákala mě. A tak jsem nastoupila jako společnice na tři noci v týdnu. Ze začátku jsem váhala, ale finančně šlo o natolik lákavou nabídku, že jsem nehodlala vycouvat.

Nemusela jsem se svlékat ani tančit u tyče

Moje práce spočívala v tom, že jsem dělala společnost zákazníkům, kteří si přišli užít večer. Nemusela jsem se svlékat ani tancovat u tyče, což mi ulehčovalo situaci. Okolí mě i tak odsoudilo. Táta byl v šoku a kamarádky se ke mně začaly chovat jinak. 

Jediná mamka mi pomohla tím, že u nás přespávala, když jsem chodila po nocích pracovat. „Hlavně mi nevyprávěj žádné detaily, Dášenko,“ říkávala. Bylo to těžké období, ale věřila jsem, že jednou skončí a zase bude vše jako dřív. 

V klubu se objevil můj bývalý přítel

Jednoho dne jsem v klubu narazila na expřítele. "Co ten tady dělá? To bude řečí," blesklo mi hlavou. Radek ke mně přišel a úplně mě odzbrojil: "Dášo, nechci ti nic vyčítat. Nejsem tady jako zákazník, jsem tady proto, abych ti pomohl.“ 

Doslova mi tím vzal dech. Pracovala jsem v klubu druhý měsíc a začala si pomalu zvykat. „Netušil jsem, jaká koketa se v tobě skrývá. Chtěl bych tě mít jenom pro sebe a doma," pokračoval a obejmul mě. 

Ten den jsem byla v klubu naposledy. Od Radka to nebylo jen gesto solidarity, měl zájem i o náš vztah, a tak jsme začali znovu. Postupně jsme vyřešili moji neblahou finanční situaci. Děti byly šťastné a já jsem měla skvělou příležitost začít novou životní kapitolu. Naučila jsem se důležitou věc – s pokorou a bez předsudků můžete najít štěstí i tam, kde byste ho vůbec nečekali.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články