Denní horoskop na 13. června 2024: Vodnáři touží po lenošení, Štíři by si měli krýt záda

Denní horoskop na 13. června 2024: Vodnáři dnes touží po lenošení
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na čtvrtek 13. 6. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 13. 06. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop prozrazuje, že máte poněkud lenošivou náladu. Záleží pouze na vás, jestli se budete kousat nudou, nebo se dočkáte nezapomenutelných zážitků, jimž je dnes přáno. Když se tedy přemůžete k aktivitě...

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ohlídejte si tendenci k přehnanému utrácení, protože chcete na někoho udělat dojem. Neporušujte dohodnutá pravidla, pokud tedy nechcete svůj počin vysvětlovat lidem, na nichž vám záleží.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Buďte maximálně obezřetní. Jste tak zapálení do toho, co děláte, že úplně přehlížíte ty, co čekají na příležitost, aby vám mohli škodit. Ještě že máte po svém boku člověka, který se za vás postaví.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Zaměřte se na svůj osobní život, poslední dobou totiž spíše jen přežíváte. Popřemýšlejte nad obnovou starých přátelství. Pokud některé lidi postrádáte, nebojte se udělat první krok a ozvat se jim.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Ohlídejte si sklony k marnotratnosti. Neutrácejte peníze bez důkladného promyšlení, měli byste si ponechat rezervu na nečekané výdaje. Vyhraďte si čas pro své přátele, ukažte jim, že vám na nich záleží.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vás nabádá, abyste se vyvarovali unáhlených rozhodnutí, a to i kdybyste snad byli v časové tísni. Budete mít příležitost najít společnou řeč s člověkem, který vám při prvním setkání zrovna nepadl do oka...

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Připravte se na to, že by se u vás mohla objevit nečekaná návštěva. Může se vám ozvat někdo, koho jste opravdu dlouho neviděli a neměli o něm žádné zprávy...

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop prozrazuje, že můžete těšit na příjemné chvíle, které strávíte se svými nejbližšími. Ať už se pustíte do čehokoliv, užijte si to naplno, načerpejte nové síly a veškeré starosti se snažte hodit za hlavu.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nezasahujte do ničeho, co se vás osobně netýká. Místo řešení vlastních problémů máte tendenci starat se o druhé. Stejně byste nevyřešili nic, akorát by nastal konflikt, který by vám mohl přerůst přes hlavu.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Kryjte si záda, někdo vám bude chtít narušit plány do budoucna. Své nápady si nechejte zatím jen pro sebe a představte je ostatním až ve chvíli, kdy budete mít všechno kompletně připraveno a ošetřeno.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop vás nabádá, ať se snažíte slevit z nároků, které máte na své nejbližší. Přehodnoťte, zda nejsou některé vaše představy trochu přehnané. Promluvte si o tom a zkuste najít kompromis.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nesnažte se prosazovat své názory za každou cenu, respekt si musíte zasloužit jinak. Pokud s něčím nesouhlasíte, musíte si o tom s dotyčným v klidu promluvit. Zkuste najít schůdné řešení pro obě strany.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články