Denní horoskop na 14. února 2024: Raky čeká valentýnské překvapení, Panny nová láska

Denní horoskop na 14. února 2024: Raky dnes čeká valentýnské překvapení
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na středu 14. 2. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 14. 02. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop vás nabádá, že byste měli večer vyrazit na setkání s přáteli. Už několikrát jste byli domluveni a vy jste to pokaždé kvůli zaneprázdněnosti zrušili. Nyní si můžete napravit reputaci.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy prozrazují, že tento den je jako stvořený pro získávání různých kontaktů. Nejspíše se seznámíte s člověkem, který ovlivní vaši kariéru. Večer přijměte pozvání do společnosti, litovat toho nebudete.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Čeká vás důležité setkání, které by mohlo ovlivnit váš život. Nesnažte se nijak dokazovat, jaké jsou vaše přednosti a netlačte moc na pilu. Zachovejte si radši mírný odstup a vsaďte na přirozenost.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pociťujete-li únavu, měli byste poslechnout tělo a trochu zpomalit. Dodělejte jen to nejnutnější, hoďte za hlavu veškeré starosti a vyrazte za relaxací. Věnujte se tomu, co vás baví nejvíce.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Před sebou máte zásadní setkání s člověkem, který by mohl být ten pravý. Hlavně nepanikařte, to by vám vůbec nepomohlo. Nemějte strach, on bude také nervózní.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Váš miláček má pro vás připravené romantické překvapení. Nezapomínejte, že dnes je Valentýn. A tak si zkuste promyslet, co byste pro něj mohli připravit vy...

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes si dávejte v práci pozor na detaily. Nebylo by fér, kdyby se kvůli nějaké maličkosti pokazilo něco, na čem pracujete už hodně dlouho.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Už od rána vás to láká vyrazit za zábavou. To vám váš šestý smysl napovídá, ať jdete mezi lidi. Dnes totiž máte velkou šanci, že potkáte novou lásku...

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Snažte se zaměřit na to, jak působit víc sebevědomě. Jen tak se vám podaří prosadit všechno, co potřebujete. Jakmile z vás bude vyzařovat nejistota, ostatní vám nebudou důvěřovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás upozorňuje, že už nevíte, kam dřív skočit. Neměli byste se totálně vyčerpávat. Věřte, že to nikdo neocení...

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy říkají, abyste nebyli netrpěliví. Zaměřte se na dokončení stávajících projektů, na spuštění nových aktivit je ještě čas. Nezatěžujte své nejbližší pracovními záležitostmi, doma si dejte pohov...

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

S nikým se nedohadujte a jakýmkoliv názorovým střetům se snažte předejít. V komunikaci byste nebyli zrovna nejobratnější a argumentaci nemáte pořádně připravenou. Nasaďte milý úsměv a buďte nad věcí.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články